Hírek

Buzek László U17 OB-döntő: bajnok a Gyurkó Sándor vezette KESI

Buzek László U17 OB-döntő: bajnok a Gyurkó Sándor vezette KESI

Június első hétvégéjén, június 5. és 7. között az U17-es fiúk mellett a lányok is pályára léptek a Buzek László U17 Országos Bajnokság I. osztályának döntőjében. A háromnapos finálé végén a Gyurkó Sándor szövetségi edző vezette KESI örülhetett a bajnoki címnek, míg az ezüstérmet a Pénzügyőr SE, a...