Hírek

Európa Liga: Fonyód után Svájcban is legyőzte Luxemburgot a férfiválogatott

Európa Liga: Fonyód után Svájcban is legyőzte Luxemburgot a férfiválogatott

Az Európa Liga második fordulójában, a sorozat harmadik mérkőzésén második győzelmét aratta az ifj. Nagy Péter irányította magyar férfi röplabda-válogatott. A mieink Pesti Marcell vezérletével 3:0-ra múlták felül Luxemburg nemzeti együttesét. A két válogatott nem először találkozott az elmúlt...