Hírek

Női NB I: a TFSE és a VESC otthon, a DVTK idegenben győzött 3:0-ra

Női NB I: a TFSE és a VESC otthon, a DVTK idegenben győzött 3:0-ra

Három mérkőzést játszottak a női NB I. aktuális fordulójában szombaton. A listavezető TFSE a sereghajtó Kecskemétet fogadta és esélyeshez méltó játékkal 3:0-ra nyert. A VEHIR-VESC a vártnál könnyebben verte hasonló arányban az MTK-t, míg a DVTK Szegeden tudott diadalmaskodni, szintén 3:1-re. Női...

Nincs találat

A keresett oldal nem található. Próbálja meg finomítani a keresést vagy használja a fenti navigációt, hogy megtalálja a bejegyzést.