Átigazolások – 2024 nyár

Átigazolások - 2024 nyár

Kedves Olvasóink!

Itt tudják a jövőben nyomon követni majd a női és férfi Extraliga csapatainak átigazolásait, melyet a klubok által közzétett hírek alapján folyamatosan frissítünk!

Női csapatok:

Vasas Óbuda
Érkezők: Boskó Ágnes (UTE), Glemboczki Zóra (Swietelsky-Békéscsaba), Carolina Leite (brazil, Barueri), Papp Orsolya, Ayshan Abdulazimova, Tóth Sára, Erőss Mirtill, Török Kata, Szalai Anna, Fatoumatta Sillah, Taylor Bannister (mindannyian hosszabbítottak), Fekete Fanni, Kiss Lilla, Botyányszki Fanni (utánpótlásból felkerültek)
Távozók: Gyimes-Capet Zsófia, Jámbor Cecília (UTE), Buket Gülübay, Karolina Fricová

KNRC
Érkezők: Horváth Lili (DVTK), Szerényi Gréta (SZBRA),Nagy-Hegyesi Réka (SZRSE), Bettina Yli-Sissala (finn, Pölkky Kuusamo), Kotormán Réka (Swietelsky-Békéscsaba), Godó Panna, Rády Boglárka (hosszabbítottak).
Távozók: Radnai Luca (UNC A&T, Egyesült Államok), Szedmák Réka

 

Swietelsky-Békéscsaba
Érkezők: Szatmári Lilla, Gajdács Lina, Mikus Nina, Fekete Ramóna (utánpótlásból felkerültek), Budai Viktória, Kertész Petra (hosszabbítottak)
Távozók: Kump Alíz (FATUM-Nyíregyháza), Kotormán Réka (KNRC), Gelmboczki Zóra (Vasas Óbuda), Dominika Strumilo, Margarita Stepanenko, Pintér Andrea (FATUM.Nyíregyháza), Molcsányi Rita, Bodnár Dorottya (visszavonultak), Cansu Aydinogullari, Luna Becic, Miroslava Paskova

MÁV Előre Foxconn
Érkezők: –
Távozók: Massiel Matos, Tarr Hajnalka, Jessica Ventura

 

UTE
Érkezők: Jámbor Cecília (Vasas Óbuda), Dani Laura, Baksa Panna, Zólyomi Rebeka, Dömsödi Tamara, Whitney James, Ambrosio Melani (mindannyian hosszabbítottak)
Távozók: Gretell Moreno, Sziládi Viktória, Manninger Luca, Boskó Ágnes (Vasas Óbuda), Kilyénfalvi Zsófia, Aleksandra Milanova, Yensei Kindelan, Ellen Amaral
Az UTE edzőt is váltott: Horváth András helyére a török Alper Erdoğuş érkezett.

FATUM-Nyíregyháza
Érkezők: Natasha Calkins (kanadai, Grupa Azoty Akademia Tarnów), Marija Skoric (szerb, DVTK), Kump Alíz, Pintér Andrea (mindkettő Swietelsky-Békéscsaba), Paulina Zaborowska (lengyel, ŁKS Commercecon Łódź), Tóth Fruzsina, Lászlop Alexandra, Asly Antivero, Szabó Lili, Földi Boglárka, Rufin-Martinez Lilian, Farkas Gréta, Tolnai Janka (mindannyian hosszabbítottak)
Távozók: –

Szent Benedek RA
Érkezők: –
Távozók: Fantine Gatard, Luca Laskowska, Diaris Perez Ramos, Solimar Castero Cruz, Szerényi Gréta (KNRC), Alexandra Wojcik, Berkó Lili

 

DVTK
Érkezők: –
Távozók: Helena Einarsdóttir, Matthildur Einarsdóttir, Andjela Jovanović, Tatjana Prosvirina, Marija Škorić (FATUM-Nyíregyháza), Horváth Lili (KNRC)

 

Férfi csapatok

 

Fino Kaposvár
Érkezők: Kalmár Ákos (hosszabbított), Boldizsár Péter Andor (Kecskeméti RC), Jorge Bruno Feliciano (Pénzügyőr SE),
Távozók: Bozóki Bence, Tomas Lescay Favier

 

MÁV Előre Foxconn
Érkezők: –
Távozók: Tomas Dileo Neufeld, Boa Szabolcs, Ambrus Bence, Christian Janke

 

MAFC-BME
Érkezők: –
Távozók: –

 

DEAC
Érkezők: Hubert Lasecki (lengyel, AZS II Olsztyn),
Távozók: Bagics Balázs, Cesar Coelho Rabel Willian, Veres Bence, Mikuláss Koch Marcell

 

GreenPlan-VRCK:
Érkezők: Péter Benedek, Garan Bálint, Cziczlavicz Dávid, Kiss Máté (mindannyian hosszabbítottak)
Távozók: Bibók Balázs, Bohdan Velicsko, Jan Jirásek

 

Kecskeméti RC
Érkezők: –
Távozók: Kecskeméti Bálint (VCA Amstetten NÖ), Boldizsár Péter Andor (Fino Kaposvár)

 

Dág KSE
Érkezők: –
Távozók: –

 

Pénzügyőr SE
Érkezők: –
Távozók: Jorge Bruno Feliciano (Fino Kaposvár), Francesco Gallo, Kiss Dániel, Majoros Balázs, Kozhuharov Maksim
A Pénzügyőr SE edzőt váltott: Jókay Zoltán helyére Nacsa Gábor érkezett.

 

MEAFC-Peka Bau
Érkezők: Árva Milán, Komlósi Márk (hosszabbítottak)
Távozók: Kapusi Zoltán, Dudás Tamás, Georgios Kannellopoulos

 

TFSE
Érkezők: –
Távozók: –

 

Vidux-Szegedi RSE
Érkezők: –
Távozók: –

 

DKSE
Érkezők: –
Távozók: –