Férfi Extraliga: megszerezte első sikerét a MAFC

Archív

A férfi Extraliga 3. fordulójának nyitómérkőzésén a MAFC hazai pályán magabiztos, háromjátszmás győzelmet aratott az eddig három meccsből hármat veszítő DEAC-cal szemben.

Férfi Extraliga
MAFC-BME–Debreceni EAC 3:0 (13, 16, 21)
Folyondár utca, zárt kapuk mögött. V: Szabó P., Vári.
MAFC: Szabó B. 4, Csoma 16, Georgiev 14, Kovács S. 3, Dimitrov 4, Vaszilev 15. Csere: Bene (liberó), Benkő, Eke 2. Vezetőedző: Nagy Péter.
DEAC: Imre 3, Ádám 2, Tóth A., Bagics 13, Magyar T. 3, Fazekas 15. Csere: Mészáros Z., Nagy A. (liberók), Csizmadia 1. Vezetőedző: Fodor Antal.
MESTERMÉRLEG
Nagy Péter:Az első két szettben a nyitásfogadásból a támadásunkat magas százalékkal pontra váltottuk, ennek ellenére a védekezésünkkel és a blokkunkkal nem voltam maradéktalanul elégedett. A harmadik szett a saját magunk könnyelműsége miatt lett ilyen szoros, ennek ellenére örülök, hogy 3:0-ra megnyertük a mérkőzést.

Október 3., szombat
16:00 MTK Budapest–UTE (női Extraliga – zárt kapuk mögött), Budaörs
17:00 Kecskemét–Vegyész RC-Kazincbarcika (férfi Extraliga)
17:00 Dunaferr–Pénzügyőr (férfi Extraliga); Tv: sportstream
17:00 PTE-PEAC–Gödöllői RC (női NB I – zárt kapuk mögött)
18:00 BVSC-Zugló–Fatum-Nyíregyháza (női Magyar Kupa-nyolcaddöntő)
18:30 Budaörs–TFSE (női NB I – zárt kapuk mögött)

Október 4., vasárnap
16:00 Sümeg–MEAFC-Miskolc (férfi NB I)
17:00 Szent Benedek RA–Diósgyőri VTK (női Extraliga – zárt kapuk mögött); Tv: youtube
18:00 Vidux-Szeged–MÁV Előre-Bericap (férfi NB I)
19:00 Vasas Óbuda–Swietelsky-BRSE (női Extraliga – zárt kapuk mögött); Tv: M4 Sport+
19:00 Kistext–Dág (férfi NB I – zárt kapuk mögött)