Gyász: elhunyt Járosi János

Szomorú hírt kaptunk: 64 éves korában péntek este váratlanul elhunyt Járosi János, 50-szeres válogatott, bajnok és kupagyőztes röplabdázó, korábbi szövetségi kapitány.   Járosi János 1953....

Idegenben szerzett előnyt a Vasas a Challenge-kupában

Győzelemmel kezdte meg szereplését a Vasas Óbuda a Challenge-kupa első fordulójában, a liechtensteini Galina Schaan otthonában. A kényszerű okokból igencsak felforgatott összeállításban pályára lépő...

UTÁNPÓTLÁS TEREMRÖPLABDA

Győrben és Miskolcon játszik majd U17-es válogatottunk

Igencsak zsúfolt program vár leány U17-es és fiú U18-as válogatottunkra a következő egy hónap során. A lányok itthon szerepelnek majd két tornán is: december...

A Benkő-Oláh páros győzött Prágában

A hétvégén rendezték meg Prágában a cseh strandröplabda I. liga újabb fordulóját, amin komoly magyar küldöttség, összesen hat páros képviseltette magát. Ráadásul a férfiaknál...

FOGYTÉKKAL ÉLŐK SPORTJA

Kialakult a felsőház az ülőröplabda bajnokságban

Hétvégen zajlott az ülőröplabda magyar bajnokság második fordulója. Ezzel lezárult az alapszakasz, s jövőre alsó és felső házban folynak a küzdelmek.   A két forduló alapján...

Magyar Kupa mérkőzések

Negyeddöntő:
Haladás Szombathely – Fatum-Nyíregyháza
MTK Budapest – Vasas Óbuda
Penta Gödöllői RC – Jászberény
1. MCM Diamant Kaposvári Egyetem – Linamar-BRSE

Negyeddöntő:
MAFC BME – HÉP-Kecskemét (első mérkőzés 0:3)
Dunaferr SE – Pénzügyőr/Szeged
Sümegi RE – Fino Kaposvár
Vegyész RC Kazincbarcika – Szolnoki RA

NBI mérkőzések

2017.10.13 19:00
Jászberény Volleyball Team-Budaörsi DSE 3:0

2017.10.14 18:00
LINAMAR-Békéscsabai Röplabda Sport Kft-Penta Gödöllői Röplabda Club 3:0

2017.10.14 18:00
UTE-Haladás Szombathely 3:0

2017.10.21 17:00
Budaörsi DSE-Haladás Szombathely 3:0

2017.10.21 18:00
Penta Gödöllői Röplabda Club-UTE 0:3

2017.10.31 19:00
Jászberény Volleyball Team-LINAMAR-Békéscsabai Röplabda Sport Kft

2017.11.08 18:00
LINAMAR-Békéscsabai Röplabda Sport Kft-Budaörsi DSE 3:0

2017.10.28 18:00
UTE-Jászberény Volleyball Team

2017.10.29 18:00
Haladás Szombathely-Penta Gödöllői Röplabda Club 1:3
2017.11.04 17:00
Budaörsi DSE-Penta Gödöllői Röplabda Club 3:1
2017.11.03 19:00
Jászberény Volleyball Team-Haladás Szombathely 3:0
2017.11.04 17:00
LINAMAR-Békéscsabai Röplabda Sport Kft-UTE 3:0
2017.11.12 18:00
UTE-Budaörsi DSE 3:1
2017.11.28 19:00
Haladás Szombathely-LINAMAR-Békéscsabai Röplabda Sport Kft 1:3
2017.11.11 18:00
Penta Gödöllői Röplabda Club-Jászberény Volleyball Team 2:3
2017.11.18 17:00
Budaörsi DSE-Jászberény Volleyball Team 1:3
2017.11.19 18:00
Penta Gödöllői Röplabda Club-LINAMAR-Békéscsabai Röplabda Sport Kft 0:3
2017.11.18 18:00
Haladás Szombathely-UTE 1:3
2017.11.25 18:00
Haladás Szombathely-Budaörsi DSE 2:3
2017.11.25 18:00
UTE-Penta Gödöllői Röplabda Club 3:0
2017.12.02 17:00
Budaörsi DSE-LINAMAR-Békéscsabai Röplabda Sport Kft 0:3
2017.12.01 19:00
Jászberény Volleyball Team-UTE 3:2

2017.12.02 18:00
Penta Gödöllői Röplabda Club-Haladás Szombathely 3:1

2017.12.09 18:00
Penta Gödöllői Röplabda Club-Budaörsi DSE
3:0
2017.12.09 18:00
Haladás Szombathely-Jászberény Volleyball Team
0:3
2017.12.09 18:00
UTE-LINAMAR-Békéscsabai Röplabda Sport Kft
3:2
2017.12.16 17:00
Budaörsi DSE-UTE

2017.12.17 16:00
LINAMAR-Békéscsabai Röplabda Sport Kft-Haladás Szombathely

2017.12.16 19:00
Jászberény Volleyball Team-Penta Gödöllői Röplabda

2017.10.13 18:00 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem-TFSE 3:0
2017.10.14 17:00 Palota Volleyball Kft-Fatum-Nyíregyháza 0:3
2017.10.15 18:00 Vasas Óbuda-MTK Budapest 3:0
2017.10.22 17:00 TFSE-MTK Budapest 1:3
2017.10.21 17:00 Fatum-Nyíregyháza-Vasas Óbuda 2:3
2017.10.22 16:00 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem-Palota Volleyball Kft 3:0
2017.10.28 17:00 Palota Volleyball Kft-TFSE 2:3
2017.11.06 19:00 Vasas Óbuda-1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem 3:1
2017.10.28 17:00 MTK Budapest-Fatum-Nyíregyháza 0:3
2017.11.05 17:00 TFSE-Fatum-Nyíregyháza 0:3
2017.11.03 18:00 1. MCM-Diamant Kaposvári -MTK Budapest 3:0
2017.11.04 17:00 Palota Volleyball Kft-Vasas Óbuda 0:3
2017.11.10 19:00 Vasas Óbuda-TFSE 3:0
2017.11.11 17:00 MTK Budapest-Palota Volleyball Kft 3:1
2017.11.09 18:00 Fatum-Nyíregyháza-1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem 3:1
2017.11.19 17:00 TFSE-1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem 0:3
2017.11.19 17:00Fatum-Nyíregyháza-Palota Volleyball Kft 3:0
2017.11.19 17:00 MTK Budapest-Vasas Óbuda 2:3
2017.11.25 17:00 MTK Budapest-TFSE 3:0
2017.11.29 19:00 Vasas Óbuda-Fatum-Nyíregyháza 0:3
2017.11.25 17:00 Palota Volleyball Kft-1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem 0:3
2017.12.03 17:00 TFSE-Palota Volleyball Kft 0:3
2017.12.02 17:00 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem-Vasas Óbuda 3:1
2017.12.03 17:00 Fatum-Nyíregyháza-MTK Budapest 3:0
2017.12.09 17:00 Fatum-Nyíregyháza-TFSE 3:0
2017.12.09 17:00 MTK Budapest-1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem 2:3
2017.12.10 18:00 Vasas Óbuda-Palota Volleyball Kft 3:0
2017.12.17 17:00 TFSE-Vasas Óbuda
2017.12.16 17:00 Palota Volleyball Kft-MTK Budapest
2017.12.17 16:00 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem-Fatum-Nyíregyháza

2017.09.24 17:30 DEAC SNK Kft-VRCK Volleyball Kft 0:3
2017.09.24 15:00 Dunaferr SE-Sümegi Röplabda Egyesület 3:0
2017.09.24 17:00 Pénzügyőr SE-HÉP-Kecskeméti RC 3:2
2017.09.24 17:00 Szolnoki Röplabda Akadémia-MAFC-BME 3:1
2017.09.24 16:00 MÁV Előre SC-PTE-PEAC 3:0
2017.09.27 17:30 VRCK Volleyball Kft-Dunaferr SE
2017.10.01 16:00 MAFC-BME-MÁV Előre SC 3:0
2017.10.01 17:00 HÉP-Kecskeméti RC-Szolnoki Röplabda Akadémia 3:0
2017.10.01 16:00 Sümegi Röplabda Egyesület-Pénzügyőr SE 0:3
2017.10.01 17:00 FINO Kaposvár SE-DEAC SNK Kft 3:0
2017.10.05 17:00 Dunaferr SE-FINO Kaposvár SE 0:3
2017.10.08 16:00 MÁV Előre SC-HÉP-Kecskeméti RC 0:3
2017.10.08 16:00 PTE-PEAC-MAFC-BME 3:2
2017.10.08 17:30 VRCK Volleyball Kft-Pénzügyőr SE 3:0
2017.10.15 16:00 Sümegi Röplabda Egyesület-MÁV Előre SC eredmény 2:3
2017.10.15 17:30 VRCK Volleyball Kft-Szolnoki Röplabda Akadémia 3:0
2017.10.15 17:00 FINO Kaposvár SE-Pénzügyőr SE 3:1
2017.10.15 13:00 DEAC SNK Kft-Dunaferr SE 0:3
2017.10.15 15:00 PTE-PEAC-HÉP-Kecskeméti RC 0:3
2017.10.22 17:00 Pénzügyőr SE-DEAC SNK Kft 3:0
2017.10.22 17:00 Szolnoki Röplabda Akadémia-FINO Kaposvár SE 0:3
2017.10.22 16:00 MÁV Előre SC-VRCK Volleyball Kft 0:3
2017.10.21 15:00 PTE-PEAC-Sümegi Röplabda Egyesület 3:0
2017.10.22 16:00 MAFC-BME-HÉP-Kecskeméti RC 0:3
2017.10.29 16:00 Sümegi Röplabda Egyesület-MAFC-BME 1:3
2017.10.28 17:30 VRCK Volleyball Kft-PTE-PEAC 3:0
2017.10.29 17:00 FINO Kaposvár SE-MÁV Előre SC 3:0
2017.10.29 17:30 DEAC SNK Kft-Szolnoki Röplabda Akadémia 0:3
2017.10.29 15:00 Dunaferr SE-Pénzügyőr SE 0:3
2017.10.31 18:45 MAFC-BME-VRCK Volleyball Kft 0:3
2017.11.05 17:00 Szolnoki Röplabda Akadémia-Dunaferr SE 3:0
2017.11.05 16:00 MÁV Előre SC-DEAC SNK Kft 3:1
2017.11.05 15:00 PTE-PEAC-FINO Kaposvár SE 0:3
2017.11.05 15:30 HÉP-Kecskeméti RC-Sümegi Röplabda Egyesület 3:0
2017.11.11 17:30 VRCK Volleyball Kft-HÉP-Kecskeméti RC 3:1
2017.11.12 17:00 FINO Kaposvár SE-MAFC-BME 3:0
2017.11.12 17:30 DEAC SNK Kft-PTE-PEAC 0:3
2017.11.12 15:00 Dunaferr SE-MÁV Előre SC 3:2
2017.11.12 17:00 Pénzügyőr SE-Szolnoki Röplabda Akadémia 3:1
2017.11.19 16:00 MÁV Előre SC-Pénzügyőr SE 0:3
2017.11.19 15:00 PTE-PEAC-Dunaferr SE 2:3
2017.11.19 16:00 MAFC-BME-DEAC SNK Kft 3:0
2017.11.19 17:00 HÉP-Kecskeméti RC-FINO Kaposvár SE 3:1
2017.11.19 16:00 Sümegi Röplabda Egyesület-VRCK Volleyball Kft 0:3
2017.11.26 17:00 FINO Kaposvár SE-Sümegi Röplabda Egyesület 3:0
2017.11.26 17:30 DEAC SNK Kft-HÉP-Kecskeméti RC 0:3
2017.11.26 16:30 Dunaferr SE-MAFC-BME 3:0
2017.11.26 17:00 Pénzügyőr SE-PTE-PEAC 3:0
2017.11.26 17:00 Szolnoki Röplabda Akadémia-MÁV Előre SC 0:3
2017.12.03 16:00 PTE-PEAC-Szolnoki Röplabda Akadémia 0:3
2017.12.03 16:00 MAFC-BME-Pénzügyőr SE 0:3
2017.12.03 17:00 HÉP-Kecskeméti RC-Dunaferr SE 3:0
2017.12.03 16:00 Sümegi Röplabda Egyesület-DEAC SNK Kft 3:0
2017.12.03 17:30 VRCK Volleyball Kft-FINO Kaposvár SE
2017.12.10 17:30 VRCK Volleyball Kft-DEAC SNK Kft 3:0
2017.12.10 16:00 Sümegi Röplabda Egyesület-Dunaferr SE 3:2
2017.12.10 17:00 HÉP-Kecskeméti RC-Pénzügyőr SE 3:2
2017.12.10 16:00 MAFC-BME-Szolnoki Röplabda Akadémia 3:0
2017.12.10 15:00 PTE-PEAC-MÁV Előre SC 3:1
2017.12.17 16:00 MÁV Előre SC-MAFC-BME
2017.12.17 17:00 Szolnoki Röplabda Akadémia-HÉP-Kecskeméti RC
2017.12.17 17:00 Pénzügyőr SE-Sümegi Röplabda Egyesület
2017.12.17 16:30 Dunaferr SE-VRCK Volleyball Kft
2017.12.17 17:30 DEAC SNK Kft-FINO Kaposvár SE
2018.01.07 17:00 FINO Kaposvár SE-Dunaferr SE
2018.01.14 17:00 HÉP-Kecskeméti RC-PTE-PEAC

NBI bajnokság

H. Csapat Gy. V. Ny.-V. Pont
1. Linamar–Békéscsaba 7 1 23:5 22
2. UTE 7 2 24:11 21
3. Jászberényi RK 6 2 19:11 16
4. Penta Gödöllő RC 3 6 12:20 10
5. Budaörs DSE 3 6 11:21 8
6. Szombathely 9 6:27 1
H. Csapat Gy. V. Ny.-V. Pont
1. Fatum-Nyíregyháza 8 1 26:4 25
2. 1.MCM-Diamant Kaposvár 7 2 23:9 20
3. Vasas 7 2 21:11 19
4. MTK 3 6 13:20 14
5. Palota RSC 1 7 6:21 4
6. TFSE 1 8 4:26 2
H. Csapat Gy. V. Ny.-V. Pont
1. Kazincbarcika 10 30:1 30
2. HÉP-Kecsemét 9 2 30:9 27
3. Pénzügyőr 8 3 27:12 24
4. FINO-Kaposvár 7 1 22:4 21
5. Dunaferr SE 5 6 15:20 14
6. MAFC-BME 4 7 15:22 13
7. MÁV-Előre 4 6 15:21 12
8. Szolnok-RA 4 6 13:19 12
9. PTE-PEAC 4 7 14:24 12
10. Sümegi RE 2 8 9:26 6
11. DEAC 11 1:33 0

TAO dokumentumok-igazgatóság

TAO általános információk:
Telefon: +36 1-800-9470-0-ás gomb
Email:taoinfo@hunvolley.hu
Igazgató:

Dr. Tamás Henriette
Telefon: +36 1-800-9470-4-es gomb
Email:henriette.tamas@hunvolley.hu
TAO Jogi ügyek:
Dr. Marancsik Violetta
Telefon: +36 1-800-9470-3-as gomb
Email:violetta.marancsik@hunvolley.hu
TAO Jóváhagyás:
Kiss Tünde
Telefon: +36 1-800-9470-2-es gomb
Email:kiss.tunde@hunvolley.hu
TAO Ellenőrzés:
Harmat Ildikó
Telefon: +36 1-800-9470-1-es gomb
Email:ildiko.harmat@hunvolley.hu

Eseménynaptár

Strandröplabda OB 2017 Lupa Sziget 2. rész

Strandröplabda OB 2017 Döntő

 Facebook csatornánk

8 hours ago
VBC Galina
1 day ago
« 1 of 130 »

Programok

Instagram csatornánk

Load More
Something is wrong. Response takes too long or there is JS error. Press Ctrl+Shift+J or Cmd+Shift+J on a Mac.