Challenge Kupa: magabiztos hazai sikerrel a 32 közé jutott a MÁV Előre

Teremröplabda

Az idegenbeli 3:2-es győzelem után, a MÁV Előre Foxconn Tatabányán 3:0-ra legyőzte a horvát Ok Medimurje Centrometal együttesét, így bejutott a férfi Challenge Kupa legjobb 32 csapata közé. A csapatkapitányát, Redjo Koci-t nélkülöző székesfehérvári együttes megnyomta a meccs elejét, és simán nyerte az első játszmát. A horvátok közelebb álltak a szentgyőzelemhez a második játékrészben, ám a végén a MÁV Előre játékosai koncentráltabban játszottak, így 2:0 volt már a székesfehérvári előny. A harmadik szettben szinte végig vezetett a vendégcsapat, de amikor a legjobban kellett, akkor voltak a legpontosabbak a magyar csapat játékosai és nyerték meg a hosszabbításba torkolló harmadik játszmát, így a meccset is és készülhet az UVC Holding Graz elleni ütközetre, a legjobb 16 közé jutásért.