Egy nagyszerű negyedik helyet szerzett Olaszországban Hajós Artúr és Stréli Bence!

Strandröplaba, Válogatott

A magyar párosnak a még nagyobb bravúrhoz sem hiányzott sok a Corigliano-Rossanóban rendezett Beach Pro Tour Futures strandröplabdatornán, hisz az elődöntőben elképesztő nagy csatában, 2:1 arányban maradt alul az olasz Marchetto, Windisch kettőssel szemben. Az első játszmát a hazaiak nyerték 21-17-re, aztán 21-18-cal egyenlítettek a mieink, majd a döntő szett sajnos 15-12 lett oda…

Következett a bronzmérkőzés és egy újabb olasz duó, amely ellen ismét csak kevés hiányzott a győzelemhez és az éremszerzéshez: a Dal Corso, Viscovich páros azonban 2:0-ra (17, 19) nyert, így Hajós Artúr és Stréli Bence az előző napok remeklésének köszönhetően az előkelő negyedik helyen fejezte be a tornát, ami Beach Pro Tour Futures versenyen az eddigi legjobb magyar eredmény!