Csoportelsőként negyeddöntős Olaszországban Hajós Artúr és Stréli Bence!

Strandröplaba, Válogatott

Újabb nagyszerű győzelmet aratott a Dél-Olaszországban, Corigliano-Rossanóban zajló Beach Pro Tour Futures strandröplabda-tornán Hajós Artúr és Stréli Bence. A magyar páros – a norvég Adrian Mol, Even Stray Aas elleni 2:0-s (15, 16) sikere után – ma a hazai színeket képviselő Tiziano Andreatta, Andrea Abbiati duót verte 2:1-re (-17, 16, 8), ezzel hibátlan teljesítménnyel, csoportelsőként egyből negyeddöntős!

A legjobb nyolc között akár egy „magyaros” párosítás is összejöhet, ugyanis ha a szintén még versenyben lévő Papp Mátyás, Tari Bence kettős legyőzi izraeli ellenfelét a délután folyamán, akkor a Hajós, Stréli párossal találkozik majd az elődöntőbe kerülésért. Ami Papp és Tari eddigi szereplését illeti: ők harmadikként jutottak tovább csoportjukból, nyolcaddöntős szereplésüket pedig épp egy másik magyar páros, Petik Csanád és Dóczi Domonkos ellen harcolták ki óriási csatában, három játszmában, 2:1 (17, -16, 13).

Sok sikert kívánunk párosainknak a folytatásban is!