Női Extraliga: megizzadtak a lilák a Haladás ellen

A női Extraliga pénteki mérkőzésén az UTE a Haladást fogadta. A lilák az első két játszmát viszonylag magabiztosan hozták, ám a harmadikban rengeteget hibáztak, és a lelkes szombathelyiek ezt kihasználva szépíteni tudtak. A negyedik szettben azonban nem bíztak semmit a véletlenre a hazaiak, már az elején megléptek, s az előnyt tartva megszerezték második győzelmüket a bajnokságban.

Női Extraliga
UTE – Hungast-Haladás 3:1 (18, 20, –23, 14)
Legtöbb pont: Kojdova 19, ill. Császár 16
Kántor Sándor: – Örülök a győzelemnek. Folytatjuk a megkezdett munkát és az utunkat. December végéig még egy nagyon nehéz sorozat vár ránk.
Leiszt Máté: – Mérhetetlenül büszke vagyok a csapatomra. Nem először álltak fel nehéz helyzetből. Nálam ők a mérkőzés győztesei.

November 23., szombat
15:00 Vasas Óbuda – 1. MCM Diamant Kaposvár (női Extraliga) – Fáy utca; Tv: sportstream
16:00 DEAC – Fino Kaposvár (férfi NB I)
16:00 MTK Budapest – Jászberény (női Extraliga)
17:00 Palota – Szent Benedek RA (női NB I)
18:00 Gödöllői RC – Diósgyőri VTK-Fux (női NB I) – Szamos utca
18:30 Budaörs – MÁV Előre (női NB I)
18:30 DSZC-Eötvös DSE – TFSE (női NB I)