Magabiztos kaposvári siker a Budaörs ellen

Archív, Teremröplabda 2022 előttről

Az ötödik forduló záró mérkőzését játszották le szerdán este Kaposváron, a női Extraliga kvalifikációs bajnokságában, amelyen a hazaiak a Budaörs csapatát fogadták, és győzték le magabiztosan 3:0-ra. Ezzel a sikerrel a rájátszás félidejében a harmadik helyen állnak a kaposváriak a Jászberény és az MTK mögött.

Női Extraliga-kvalifikáció:

1. MCM Diamant Kaposvár – Budaörs 3:0 (15, 10, 12)

Kaposvár, 350 néző. V: Gyulai, Pőcze.

DIAMANT: Cseszljar 2, Iricsanyin 3, Leidgeb 17, Miklai 17, Szűcs 9, Vacsi 9. Csere: Héri, Kanizsai (liberók), Császár 1, Szívós. Vezetőedző: Szasa Nedeljkovics.

BDSE: Pisák 2, Radomszki 6, Kilyénfalvi 5, Juraszik, Bleicher N. 10, Ostorházi 1. Csere: Maurer (liberó), Szabó K., Hernády. Vezetőedző: Fekete Krisztina.

Az eredmény alakulása. I. játszma: 6:8, 16:9, 21:14. II. játszma: 8:6, 16:7, 21:9. III. játszma: 8:4, 16:9, 21:10.

Április 4., csütörtök
20:00 Fatum-Nyíregyháza – Swietelsky-BRSE (női Extraliga elődöntő, 3. mérkőzés); Tv: M4 Sport
Április 5., péntek
18:00 Vegyész RC Kazincbarcika – Fino Kaposvár (férfi Extraliga-elődöntő, 1. mérkőzés)
18:30 MÁV Előre – SZESE-Győr (férfi NB I-elődöntő, 1. mérkőzés)
19:00 Jászberény – Szent Benedek-Balatonfüred (női Extraliga-kvalifikáció)
19:00 Hungast-Haladás – MTK (női Extraliga-kvalifikáció)
Április 6., szombat
16:00 Sümeg – PTE-PEAC (férfi NB I-elődöntő, 1. mérkőzés)
16:30 Dunaferr – Szolnok (férfi NB I, 11-12. helyért, 1. mérkőzés)
18:00 LV Sport Pénzügyőr – HÉP-Kecskemét (férfi Extraliga-elődöntő, 1. mérkőzés)
Április 7., vasárnap
17:30 Budaörs – 1. MCM Diamant Kaposvár (női Extraliga-kvalifikáció)
18:00 Vasas Óbuda – UTE (női Extraliga elődöntő, 3. mérkőzés)
18:00 Palota – TFSE (női NB I)
19:30 DVTK Fux – Gödöllő (női NB I)

MÁR KAPHATÓK A JEGYEK A RÖPLABDA EB-RE!

A 2019-es női röplabda Európa-bajnokság budapesti mérkőzéseire ITT vásárolhatnak jegyet! A magyar válogatott mindegyik találkozóját a Papp László Sportarénában játssza.