Heti program: ülőröplabda Eb Porecben, bajnoki és kupameccsek itthon

Ezen a héten is nagyon komoly program vár a röplabda szerelmeseire: minden napra jut legalább egy bajnoki vagy Magyar Kupa mérkőzés, arról nem is beszélve, hogy hétfőtől szerdáig ülőröplabda-válogatottjainknak is szurkolhatunk majd a poreci Eb-n.

 

Utóbbiak mérkőzéseiről és programjáról korábban már írtunk honlapunkon. Ami új információ, hogy az Európa-bajnokság mérkőzéseit az alábbi linkre kattintva lehet majd megtekinteni:

https://eurosittingvolley.com/results/

 

Ami a hazai programot illeti, hétfő este a női NB I B-csoportjának egyik rangadója következik, amelyen két eddig veretlen csapat méri össze erejét: a Vasas a még szettet sem vesztő Kaposvárt fogadja, s a találkozót az M4Sport televízió élőben közvetíti.

Kedden a Dunaferr és a Pénzügyőr meccsel majd a férfi NB I-ben, szerdán pedig három találkozóra is sor kerül: a férfibajnokság rangadóján az éllovas Kazincbarcika a Kecskemétet, a női NB I-ben a Békéscsaba a Budaörsöt fogadja, míg a Magyar Kupában a Jászberény Rákospalotára látogat.

Csütörtökön a kaposvári lányok a Nyíregyházával is megmérkőznek, s emellett két-két férfi és női Magyar Kupa-mérkőzésre is sor kerül majd, amelyeken a legjobb nyolc közé kerülés a tét. Ehhez képest pénteken most csak egy találkozóra kerül sor, amelyen a Vasas a TFSE-t fogadja, de aztán szombaton két női és egy férfibajnokit, vasárnap pedig négy férfi és egy női meccset játszanak le.

 

HETI PROGRAM:
November 6., hétfő
12:00 Magyarország – Szerbia (férfi ülőröplabda Eb, Porec)
18:30 Horvátország – Magyarország (női ülőröplabda Eb, Porec)
20:00 Vasas Óbuda – 1. MCM Diamant Kaposvári Egyetem (női NB I) Tv: M4Sport
November 7., kedd
11:45 Magyarország – Bosznia-Hercegovina (férfi ülőröplabda Eb, Porec)
15:30 Magyarország – Finnország (női ülőröplabda Eb, Porec)
20:00 Dunaferr – Pénzügyőr (férfi NB I)
November 8., szerda
10:00 Magyarország – Grúzia (férfi ülőröplabda Eb, Porec)
15:45 Magyarország – Szlovénia (női ülőröplabda Eb, Porec)
17:30 Kazincbarcika – HÉP-Kecskeméti RC (férfi NB I)
18:00 Linamar-BRSE – Budaörsi DSE (női NB I)
19:00 Palota RSC – Jászberény (női Magyar Kupa)
November 9., csütörtök
09:30 Férfi és női ülőröplabda Eb, Porec
18:00 Fatum Nyíregyháza – 1. MCM Diamant Kaposvári Egyetem (női NB I)
18:00 Miskolci EAFC – Fino Kaposvár (férfi Magyar Kupa nyolcaddöntő)
18:00 Szent Benedek-Balatonfüred – Linamar BRSE (női Magyar Kupa nyolcaddöntő)
19:00 Penta Gödöllői RC – TFSE (női Magyar Kupa nyolcaddöntő, visszavágó)
20:40 Kertvárosi SE – Sümegi RE (férfi Magyar Kupa nyolcaddöntő)
November 10., péntek
09:30 Férfi és női ülőröplabda Eb, Porec
19:00 Vasas Óbuda – TFSE (női NB I)
November 11., szombat
09:30 Férfi és női ülőröplabda Eb, Porec
17:00 MTK Budapest – Palota RSC (női NB I)
17:30 Vegyész RC-Kazincbarcika – PTE PEAC (férfi NB I)
18:00 Penta Gödöllői RC – Jászberény (női NB I)
November 12., vasárnap
15:00 Dunaferr SE – MÁV Előre (férfi NB I)
17:00 Fino Kaposvár – MAFC BME (férfi NB I)
17:30 DEAC – PTE PEAC (férfi NB I)
18:00 Pénzügyőr – Szolnok (férfi NB I)
18:00 UTE – Budaörsi DSE (női NB I)