Közép-európai Liga: Barcikai vereség Innsbruckban

Voltak bíztató jelek a Vegyész játékában, ám a magyar csapat egy szoros második játszmát leszámítva nem tudta megnehezíteni az Innsbruck dolgát a férfi röplabda Közép-európai Ligában, így négy forduló után továbbra is győzelem nélkül áll a sorozatban.

Hypo Tirol Innsbruck-Vegyész RC Kazincbarcika 3:0 (14, 21, 15)
Innsbruck, 150 néző. V: Schürmann, Sikanjic (liechtensteiniek)
Innsbruck: Beer 12, Tusch 1, Juhkami 10, Duarte Da Silva 8, Terpan 9, Chrtiansky 7
Csere: Provenzano (liberó), Frances, Kronthaler 6, Król, Yenipazar 3
Edző: Daniel Gavan
Kazincbarcika: Toronyai 1, Januzovics 8, Banai 2, Árva 10, Borovicsanin 3, Juhász P. 7
Csere: Dudás T. (liberó), Kecskeméti, Budai 1, Surányi, Kozsla,
Edző: Toma Sándor
Az eredmény alakulása. 1. játszma: 5:2, 8:4, 12:8, 20:12. 2. játszma: 0:4, 4:8, 12:11, 14:16, 20:20. 3. játszma: 5:5, 8:7, 12:8, 16:10, 20:12

Daniel Gavan: – A Kazincbarcika mindenképpen javítani akart szombati teljesítményén, ami a második szettben sikerült is neki. Mi a négy közé akarunk kerülni, és nem megbántva az ellenfelet, de jobb a keretünk, így hozni tudtuk a kötelező győzelmet a szimpatikusan játszó ellenféllel szemben.
Toma Sándor: – A Posojilnica elleni szombati meccshez képest sokkal energikusabban és tisztább fejjel játszottunk. Nem kapkodtunk annyira, nagyobb volt a vállalkozó kedv a srácokban. Sajnos, voltak olyan játékosok a riválisnál, akik fölöttünk „dolgoztak”, de nem lehet rossz szavam a csapatomra, amely mindent megpróbált.