Nemzetközi program 2019–2021

NŐI VÁLOGATOTT:
Eb-selejtezők, Belfort (Franciaország)
05.07 Izrael–Magyarország 0:3
05.08 Franciaország–Magyarország 2:3
05.09 Dánia–Magyarország 0:3
Budapest, Ludovika Aréna
05.14 19:00 Magyarország–Dánia
05.15 19:00 Magyarország–Izrael
05.16 16:00 Magyarország–Franciaország

Arany Európa Liga, Csehország, Prága
05.28 17:00 Csehország–Magyarország
05.29 16:00 Magyarország–Fehéroroszország
05.30 16:00 Magyarország–Horvátország
Fehéroroszország, Minszk
06.04 15:00 Magyarország–Horvátország
06.05 18:30 Fehéroroszország–Magyarország
06.06 15:00 Magyarország–Csehország

A magyar női röplabdaválogatott kerete:
Feladók: Bagyinka Fanni (UTE), Tálas Zsuzsanna (1. MCM-Diamant Kaposvár)
Ütők: Kiss Gréta (Vasas Óbuda), Pallag Ágnes (VBF Suhl – német), Szakmáry Gréta (SC Palmberg Schwerin – német), Szűcs Kinga (1. MCM-Diamant Kaposvár), Török Kata (Vasas Óbuda), Vezsenyi Adrienn (MTK Budapest)
Liberók: Juhár Dalma (Vasas Óbuda), Tóth Fruzsina (Fatum Nyíregyháza)
Centerek: Bodovics Hanna (1. MCM-Diamant Kaposvár), Gyimes Zsófia (Bordeaux – francia), Kump Aliz (1. MCM-Diamant Kaposvár), Papp Orsolya (MTK Budapest)

 

FÉRFI VÁLOGATOTT:
Eb-selejtezők, Budapest, Ludovika Aréna
05.07 Magyarország–Norvégia 3:1
05.08 Magyarország–Fehéroroszország 0:3
05.09 Magyarország–Portugália 0:3
Matosinhos (Portugália)
05.14 17:00 Norvégia–Magyarország
05.15 16:00 Fehéroroszország–Magyarország
05.16 19:00 Portugália–Magyarország

Arany Európa Liga, Amstetten (Ausztria)
05.21 20:25 Ausztria–Magyarország
05.22 17:30 Magyarország–Luxemburg
05.23 17:50 Magyarország–Horvátország
Luxembourg
05.27 17:30 Magyarország–Ausztria
05.28 20:00 Magyarország–Horvátország
05.29 20:00 Luxemburg–Magyarország

A magyar férfi röplabdaválogatott kerete:
Feladók: Keen Cameron Illés (FINO Kaposvár), Magyar Bálint (LV Sport Pénzügyőr SE)
Ütők: Baróti Árpád (Saems Tourcoing – francia), Blázsovics Péter (VCA Amstetten – osztrák), Dávid Csanád (SCM Zalau – román), Gergye Roland (klub nélkül), Horváth Kristóf (FINO Kaposvár), Pádár Krisztián (Toray Arrows – japán), Pesti Marcell (OK Hoce – szlovén)
Liberók: Bozóki Bence (FINO Kaposvár), Kiss Máté (FINO Kaposvár)
Centerek: Gacs Dániel (Kistext), Nagy József (Kecskeméti RC), Szabó Alpár (TV Bühl Volleyball – német)

 

NEMZETKÖZI KUPÁK (CEV) 2020–2021

Női Bajnokok Ligája, selejtező, 1. forduló:
09.23 Vasas Óbuda – Dinamo Moszkva (orosz) 3:0

NŐI CEV Kupa, nyolcaddöntő:
01.26 Saguella Monza (olasz)–Swietelsky-Békéscsaba 3:0
12.08 Vasas Óbuda–Mincsanka Minszk (fehérorosz); Obrenovac (Szerbia) 3:2
Negyeddöntő:
12.09 Tent Obrenovac (szerb)–Vasas Óbuda 3:0

Női Challenge Kupa, nyolcaddöntő:
12.09 1. MCM-Diamant Kaposvár–TJ Ostrava (cseh) 3:0
Negyeddöntő:
12. 10 1. MCM-Diamant Kaposvár–UKF Nitra (szlovák) 3:0
Elődöntő:
02.24 Alba Blaj (román)–1. MCM-Diamant Kaposvár 3:0
03.03 1. MCM-Diamant Kaposvár–Alba Blaj (román) 1:3

 

Férfi Bajnokok Ligája, selejtező, 1. forduló:
09.23 Fino Kaposvár – Erzeni Shijakut (albán) 3:0
09.24 Erzeni Shijakut (albán) – Fino Kaposvár 0:3
A Fino visszalépett a további küzdelmektől

 

NEMZETKÖZI KUPÁK (CEV) 2019–2020

Bajnokok Ligája, selejtező, 2. forduló:
10.08 Luka Bar (montenegrói) – Vasas Óbuda 0:3
10.15 Vasas Óbuda – Luka Bar (montenegrói) 3:0

Selejtező, 3. forduló:
10.23 Vasas Óbuda – Partizani Tirana (albán) 3:0
10.31 Partizani Tirana (albán) – Vasas Óbuda 0:3

Főtábla, csoportkör:
11.19 Conegliano (olasz) – Vasas Óbuda 3:2
11.26 Vasas Óbuda – Nantes (francia), Érd 0:3
12.19 Vasas Óbuda – Alba Blaj (román), Érd 1:3
01.21 Nantes (francia) – Vasas Óbuda 3:1
02.06 Vasas Óbuda – Conegliano (olasz), Érd 0:3
02.18 Alba Blaj (román) – Vasas Óbuda 3:0

Női CEV Kupa, 1. forduló:
12.03 Targoviste (román) – Fatum-Nyíregyháza 2:3
12.17 Fatum-Nyíregyháza – Targoviste (román) 3:2

Nyolcaddöntő:
01.22 Fatum-Nyíregyháza – Mladost Zagreb (horvát) 3:2
02.05 Mladost Zagreb (horvát) – Fatum-Nyíregyháza 3:2

Női Challenge Kupa, selejtező
11.06 1. MCM-Diamant Kaposvár – Türk Hava Yollari (török) 0:3
11.19 THY Isztambul (török) – 1. MCM-Diamant Kaposvár 3:1

1. forduló:
12.04 Riga (lett) – Békéscsabai RSE 1:3
12.18 Békéscsabai RSE – Riga (lett) 3:0

12.04 UTE – Jenyiszej Krasznojarszk (orosz) 1:3
12.18 Jenyiszej Krasznojarszk (orosz) – UTE 3:2

Nyolcaddöntő:
01.23 Calcit Kamnik (szlovén) – Békéscsaba 0:3
02.06 Swietelsky-BRSE – Calcit Kamnik (szlovén) 3:2

Negyeddöntő:
02.18 Swietelsky-BRSE – Olimpiakosz Pireusz (görög) 1:3
03.03 Olimpiakosz Pireusz (görög) – Swietelsky-BRSE 2:3

Férfi Challenge Kupa, selejtező
11.07 Fino Kaposvár – Ried (osztrák) 3:1
11.27 Ried (osztrák) – Fino Kaposvár 1:3

11.13 Tokat (török) – VRCK 3:0
11.27 VRCK – Tokat (török) 2:3

1. forduló:
12.10 Pénzügyőr – Omonia Nicosia (ciprusi) 3:0
12.11 Omonia Nicosia (ciprusi) – Pénzügyőr 0:3

12.11 Fino Kaposvár – Samen Lycurgus Groningen (holland) 1:3
12.19 Samen Lycurgus Groningen (holland) – Fino Kaposvár 3:0

Nyolcaddöntő:
01.29 Pénzügyőr – Leuven (belga); Szilágyi utca 3:1
02.12 Leuven (belga) – Pénzügyőr 3:0

 

A 2017-es program ITT!
A 2018-as program ITT!
A 2019-es program ITT!