Nemzetközi program 2018

2018-AS VÁLOGATOTT ESEMÉNYEK:

Nők:
05.16. Magyarország–Izrael 3:0 (Budapest)

Arany Európa Liga
05.20. Magyarország–Franciaország, Budapest, Közszolgálati Egyetem 3:0
05.23. Magyarország–Horvátország, Budapest, Közszolgálati Egyetem 3:1
05.26. Finnország–Magyarország, Tampere 3:1
05.30., 20:00 Franciaország–Magyarország, Nancy
06.02., 17:00 Horvátország–Magyarország, Split
06.06., 18:30 Magyarország–Finnország, Érd
06.14-15 Négyes döntő, Budapest, Papp László Sportaréna

A keret: Bagyinka Fanni (Hungast-Haladás, feladó), Bleicher Réka (feladó, UTE), Dékány Bernadett (ütő, Trentino Rosa), Glembóczki Zóra (ütő, Linamar-Békéscsabai RSE), Lékó Lilla (liberó, Jászberény VT), Molcsányi Rita (liberó, Linamar-Békéscsabai RSE), Nagy Eszter (center, Linamar-Békéscsabai RSE), Németh Anett (ütő, Vasas Óbuda), Pekárik Eszter (center, Linamar-Békéscsabai RSE), Pintér Andrea (center, Jászberény VT), Sándor Renáta (ütő, Allianz MTV Stuttgart), Szakmáry Gréta (ütő, SSC Palmberg Schwerin), Szedmák Réka (ütő, Linamar-Békéscsabai RSE), Szűcs Kinga (ütő, UTE), Tálas Zsuzsanna (feladó, Trefl Proxima Kraków), Villám Lilla (ütő, Fatum-Nyíregyháza)

 

Férfiak:

Ezüst Európa Liga
05.19. Horvátország–Magyarország, Split 3:0
05.23. Magyarország–Albánia, Budapest, Közszolgálati Egyetem 1:3
05.26. Fehéroroszország–Magyarország, Minszk 3:0
05.30., 18:30 Magyarország–Horvátország, Kazincbarcika
06.02., 19:00 Albánia–Magyarország, Tirana
06.06., 16:00 Magyarország–Fehéroroszország, Érd

Eb-selejtező
08.15., 18:30 Magyarország – Macedónia, Budapest, Közszolgálati Egyetem
08.18., 18:30 Svájc – Magyarország, Schönenwerd
08.22., 18:00 Ukrajna – Magyarország, Zaporozsje
08.25., 18:30 Magyarország – Ukrajna, Budapest, Közszolgálati Egyetem
2019.
01.05., Magyarország – Svájc
01.09., Macedónia – Magyarország

A keret: Banai Máté (center, VRCK), Bene Róbert (liberó, Bergische Volleys – Németország), Blázsovics Péter (ütő, VRCK), Bögöly Gábor (ütő, Fino Kaposvár), Bozóki Bence (liberó, ASS SP Illacaise – Franciaország), Dávid Csanád (ütő, VBC Waremme – Belgium), Deák Márk (liberó, HÉP-Kecskemét), Gebhardt Áron (liberó, VRCK), Gebhardt Norbert (ütő, VRCK), Gergye Roland (ütő, Paris Volley – Franciaország), Kalmár Ákos (átló, Fino Kaposvár), Kaszap Tamás (feladó, Dinamo Bucuresti – Románia), Keen Cameron (feladó, Fino Kaposvár), Krupánszki Olivér (ütő, HÉP-Kecskemét), Magyar Bálint (feladó, Korson Veto – Finnország), Nagy József (center, Fino Kaposvár), Pádár Krisztián (átló, Woori Card Wibee – Dél-Korea), Pápai Péter (liberó, Fino Kaposvár), Szabó Alpár (center, Korson Veto – Finnország)

 

UTÁNPÓTLÁS-VÁLOGATOTTAK

01.05-01.07. U17-es leány Eb-selejtező (Miskolc):
1. Törökország, 2. Magyarország, 3. Portugália, 4. Szlovákia
A magyar válogatott kijutott az Európa-bajnokságra

04.13-04.21. U17-es leány Európa-bajnokság (Szófia; Bulgária)
I. csoport: Bulgária, FehéroroszországMagyarország, Oroszország, Szerbia, Szlovénia
II. csoport:
Hollandia, Németország, Olaszország, Románia, Törökország, Ukrajna
A magyar válogatott a 12. helyen végzett.

 

01.04-01.06. U18-as fiú Eb-selejtező (Cserkaszi, Ukrajna):
1. Törökország, 2. Ukrajna, 3. Magyarország, 4. Grúzia

04.26-04.29. U19-es leány Eb-selejtező (Zrenjanyin, Szerbia):
1. Szerbia, 2. Hollandia, 3. Dánia, 4. Magyarország,

04.26-04.29. U20-as fiú Eb-selejtező (Oroszország):
1. Oroszország, 2. Izrael, 3. Magyarország, 4. Észtország

 

NEMZETKÖZI KUPÁK (CEV) 2017–2018

Bajnokok Ligája, selejtező:
Linamar-BRSE – Conegliano (olasz) 0:3
Conegliano (olasz) – Linamar-BRSE 3:0

CEV Kupa, 1. forduló:
Fatum-Nyíregyháza – Beveren (belga) 0:3
Beveren (belga) – Fatum-Nyíregyháza 3:0

Maccabi Haifa (izraeli) – Linamar-BRSE 1:3
Linamar-BRSE – Maccabi Haifa (izraeli) 3:1

2. forduló:
Linamar-BRSE – Pomi Casalmaggiore (olasz) 0:3
Pomi Casalmaggiore (olasz) – Linamar-BRSE 3:0

Challenge Kupa, selejtező:
Fino Kaposvár – Nyitra (szlovák) 2:3
Nyitra (szlovák) – Fino Kaposvár 3:0

1. forduló:
Pénzügyőr – Szurgut (orosz) 0:3
Szurgut (orosz) – Pénzügyőr 3:0

Schaan (liechtensteini) – Vasas Óbuda 1:3
Vasas Óbuda – Schaan (liechtensteini) 3:2

2. forduló:
Vasas Óbuda – Nantes (francia) 2:3
Nantes (francia) – Vasas Óbuda 3:0

***********************************************

2017-ES VÁLOGATOTT ESEMÉNYEK:

FÉRFI VÁLOGATOTT:
05.05 Svédország – Magyarország 3:0 (Örebro)
05.06 Svédország – Magyarország 2:3 (Örebro)
05.07 Svédország – Magyarország 3:0 (Linköping)
05.13 Magyarország B – Svédország 0:3 (Dunaújváros)
05.13 Magyarország A – Dánia 2:3 (Dunaújváros)
05.14 Magyarország B – Dánia 3:2 (Dunaújváros)
05.14 Magyarország A – Svédország 3:0 (Dunaújváros)

Férfi vb-selejtező (Tallin; Észtország):
05.24 Magyarország – Koszovó 3:0
05.25 Magyarország – Montenegró 2:3
05.26 Magyarország – Oroszország 0:3
05.27 Észtország – Magyarország 3:1
05.28 Magyarország – Románia 0:3

Férfi Európa Liga (Lviv; Ukrajna):
06.09 Magyarország – Dánia 0:3
06.10 Magyarország – Izrael 3:1
06.11 Ukrajna – Magyarország 3:1

Férfi Európa Liga (Nyíregyháza):
06.16 Magyarország – Dánia 0:3
06.17 Magyarország – Izrael 3:1
06.18 Magyarország – Ukrajna 2:3

A felnőtt férfi válogatott kerete a 2017-ben:
Kaszap Tamás (Stiinta Baia Mare – román), Magyar Bálint (Korson Veto – finn), Török Roland (Openhouse-Szolnok), Keen Cameron (Fino Kaposvár), Kecskeméti Péter (Vegyész RC Kazincbarcika) – feladók;
Gergye Roland (Paris Volley – francia), Bozóki Bence (Fino Kaposvár), Dávid Csanád (Waremme – belga), Németh Szabolcs (Steaua Bucuresti – német), Gebhardt Norbert (Dunaferr), Dávid Zoltán (Fino Kaposvár), Pádár Krisztián (Woori – dél-koreai) – ütők;
Nagy József (Fino Kaposvár), Szabó Alpár (Korson Veto – finn), Rása Alex (Openhouse-Szolnok), Juhász Péter (Vegyész RC Kazincbarcika), Banai Máté (Vegyész RC Kazincbarcika) – centerek;
Pápai Péter (Komarno – szlovák), Bene Róbert (Openhouse-Szolnok), Gebhardt Áron (Dunaferr) – liberók.
Szövetségi kapitány: Juan Manuel Barrial.

NŐI VÁLOGATOTT:

05.19 Németország – Magyarország 3:1 (Münster)
05.21 Németország – Magyarország 3:0 (Oldenburg)

05.27 Szlovénia – Magyarország 2:3 (Maribor)

Női vb-selejtező (Eszék; Horvátország):
05.31 Magyarország – Görögország 2:3
06.01 Magyarország – Ausztria 2:3
06.02 Horvátország – Magyarország 2:3
06.03 Magyarország – Oroszország 0:3
06.04 Magyarország – Grúzia 3:0

Női World Grand Prix (Aguascalientes; Mexikó):
Ausztrália, Magyarország, Mexikó, Trinidad és Tobago
07.08 Magyarország – Trinidad & Tobago 3:0
07.09 Magyarország – Ausztrália 3:1
07.10 Mexikó – Magyarország 0:3

Női World Grand Prix (Caracas; Venezuela):
Algéria, Magyarország, Mexikó, Venezuela
07.14 Magyarország – Mexikó 3:0
07.15 Magyarország – Algéria 3:0
07.17 Venezuela – Magyarország 0:3

Női World Grand Prix-döntő (Canberra; Ausztrália):
07.22 Magyarország – Franciaország (elődöntő) 3:2
07.23 Ausztrália – Magyarország (döntő) 0:3

09.10 Fehéroroszország – Magyarország 3:2 (Minszk)

Női Európa-bajnokság (Baku; Azerbajdzsán):
09.22 15:00 Azerbajdzsán – Magyarország
09.23 15:00 Magyarország – Lengyelország
09.24 17:30 Magyarország – Németország

A felnőtt női válogatott Eb-kerete 2017-ben:
Bleicher Réka, Tálas Zsuzsanna – feladók;
Szpin Renáta, Tóth Fruzsina – liberók;
Czina Kata, Dobi Edina, Nagy Eszter – centerek;
Dékány Bernadett, Liliom Rita, Soós Nikolett, Szakmáry Gréta, Török Kata, Villám Lilla – ütők
További kerettagok:
Ancsin Kitti, Kalotai Zsófia, Kötél Dóra, Kötél Zsanett, Leidgeb Noémi, Nagy Viktória, Pallag Ágnes, Pekárik Eszter, Papp Orsolya
Szövetségi kapitány: Alberto Salomoni

01.12-01.15. U18-as női Eb-selejtező (Jászberény):
1. Németország, 2. Spanyolország, 3. Magyarország, 4. Dánia

04.22-04.30. U19-es férfi Európa-bajnokság (Győr):
1. Csehország, 2. Olaszország, 4. Törökország, …10. Magyarország

07.23-07.30. Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál (Győr)
Férfiak: Csehország, Franciaország, Lengyelország, Magyarország, Olaszország, Oroszország, Törökország, Belgium
Nők: Fehéroroszország, Hollandia, Magyarország, Németország, Olaszország, Oroszország, Szerbia, Szlovénia

 

NEMZETKÖZI KUPÁK 2016–2017:

Női Bajnokok Ligája, selejtező, 2. forduló
NEMZETKÖZI KUPÁK 2016–2017:

Női Bajnokok Ligája, selejtező, 2. forduló
2016.11.01 18:00 Linamar-BRSE – Agel Prostejov (cseh) 0:3
2016.11.05 17:00 Agel Prostejov (cseh) – Linamar-BRSE 2:3
Női CEV Kupa, 2. forduló
2017.01.11 19:00 Stara Pazova (szerb) – Linamar-BRSE 1:3
2017.01.25 18:00 Linamar-BRSE – Stara Pazova (szerb) 3:2
Nyolcaddöntő
2017.02.07 18:00 Linamar-BRSE – Beziers (francia) 3:1
2017.02.21 20:00 Beziers (francia) – Linamar-BRSE 1:3
Negyeddöntő
2017.03.07 17:30 Linamar-BRSE – Busto Arsizio (olasz) 1:3
2017.03.15 20:30 Busto Arsizio (olasz) – Linamar-BRSE 3:0

Női Challenge Kupa, 1. forduló
2016.12.14 17:00 Skenderaj (koszovói) – Vasas Óbuda 1:3
2017.01.10 18:00 Vasas Óbuda – Skenderaj (koszovói) 3:0
Nyolcaddöntő
2017.01.25 20:30 Asterix Avo Beveren (belga) – Vasas Óbuda 3:1
2017.02.07 18:00 Vasas Óbuda – Asterix Avo Beveren (belga) 2:3

Férfi Challenge Kupa, selejtező
2016.11.09 19:00 Pokka AE Karava (ciprusi) – Fino Kaposvár 1:3
2016.11.24 17:30 Fino Kaposvár – Pokka AE Karava (ciprusi) 3:0

1. forduló:
2016.12.08 18:00 Vegyész RC Kazincbarcika – Ceske Budejovice (cseh) 0:3
2016.12.21 18:00 Ceske Budejovice (cseh) – Vegyész RC Kazincbarcika 3:0
2016.12.06 18:00 Fino Kaposvár – Polonia London (angol) 3:0
2016.12.18 15:00 Polonia London (angol) – Fino Kaposvár (Belchatow; Lengyelország) 4:1

Hazai versenynaptár:
Versenynaptár link >>>