Átigazolások 2022/23

Már alakulnak a csapatok keretei az Extraliga 2022/23-as szezonjára. Folyamatosan frissülő cikkünkben nyomon követjük az átigazolásokat, szerződéshosszabbításokat.

 

Extraliga – Nők

Vasas Óbuda
Érkezett: Olga Skrypak (VK Dukla Liberec)
Távozott: Takács Doroti, Kaličanin Sanja (visszavonultak), Maria Zernovic, Yurika Bamba, Király-Tálas Zsuzsanna
Hosszabbított: Fábián Fanny, Vezsenyi Adrienn, Török Kata, Juhár Dalma, Ayshan Abdulazimova, Kump Alíz, Papp Orsolya, Taylor Bannister, Yuliya Boyko
Vezetőedző: Jannisz Atanaszopulosz

Swietelsky Békéscsaba
Érkezett: Pintér Andrea
Távozott: Anastasiia Kornienko, Ema Strunjak, Salla Karhu, Pekárik Eszter (SZBBRA), Rády Boglárka (SZBBRA), Sara Klisura
Hosszabbított: Bagyinka Fanni, Bodnár Dorottya
Vezetőedző: Tóth Gábor

Szent Benedek Balatonfüred Röplabda Akadémia
Érkezett: Nikalina Bashnakova (1.MCM-Diamant Kaposvár), Ana Grbac (1.MCM-Diamant Kaposvár), Pekárik Eszter (Swietelsky-Békéscsaba), Jovana Vesovic (Adam Volleyball)
Távozott: –
Hosszabbított: Fáth Kinga, Milka Stijepic, Vacsi Evelin
Vezetőedző: Dejan Desnica

1.MCM-Diamant Kaposvár
Érkezett: Gyimes Zsófia (UTE), Godó Panni (DVTK), Bodovics Hanna (Fatum Nyíregyháza), Rády Boglárka (Swietelsky Békéscsaba), Stamatia Kyparissi (PAOK Thessaloniki)
Távozott: Nikalina Bashnakova (SZBBRA), Ana Grbac (SZBBRA), Tatjana Matic, Szpin Renáta (visszavonult), Nathalie Lemmens, Wirth Annamária (visszavonult)
Hosszabbított: Szedmák Réka, Hegyi Bianka, Budai Viktória
Vezetőedző: Vincent Lacombe

Fatum Nyíregyháza
Érkezett: Yağmur Karaoğlu (Reale Mutua Fenera Chieri), Viktorija Nikolajcsuk, Rowan Ennis (AON Pannaxiakos),
Távozott: Szasa Nedeljkovics (vezetőedző), Ralitsa Vasileva, Nikol Milanova, Vaida Beáta, Katarina Glavinic, Ivana Radonjic, Bodovics Hanna (1.MCM-Diamant Kaposvár), Pintér Andrea (Swietelsky Békéscsaba), Tóth Dalma (visszavonult), Nikola Radosová
Hosszabbított: Marija Cicic, Lászlop Alexandra, Tóth Fruzsina, Genesis Francesco
Vezetőedző: Leonidas Gaitanakis

UTE
Érkezett: –
Távozott: Lenka Ovečková, Durst Anna, Petőváry Panni, Szabó Lili, Monika Krasteva, Slavina Koleva, Gyimes Zsófia (1.MCM-Diamant Kaposvár)
Hosszabbított: Manninger Luca, Ambrosio Melani
Vezetőedző: Horváth András

MTK
Érkezett: –
Távozott: –
Hosszabbított: –
Vezetőedző: Leiszt Máté

MÁV Előre SC-Bericap
Érkezett: –
Távozott: –
Hosszabbított: –
Vezetőedző: –

 

Extraliga – Férfiak

Pénzügyőr SE
Érkezett: Tomanóczy Bálint (Kecskeméti RC), Silva Nascimento Igor Iuri (Rio Duero Soria), Székely Péter Trevisz (utánpótlásból felkerült)
Távozott: –
Hosszabbított: Kozhuharov Maksim, Majoros Balázs, Rása Alex, Magyar Bálint, Dávid Csanád, Kiss Dániel, Tordai Ábel, Bruno Feliciano, Kovács Zoltán
Vezetőedző: Jókay Zoltán

FINO Kaposvár
Érkezett: –
Távozott: Ruben Wolochin (vezetőedző), Marko Milovanovic
Hosszabbított: Bögöly Gábor, Bozóki Bence, Hubicska Patrik, Iván Bence, Fenyvesi Barnabás
Vezetőedző: Slobodan Prakljacic

GreenPlan-VRCK
Érkezett: Cziczlavicz Dávid (utánpótlásból felkerült), Garan Bálint (utánpótlásból felkerült)
Távozott: Lukasz Ciupa, Csizmadia Tamás. Bibók Balázs
Hosszabbított: Paez Carlos, Rodrigo Moraes
Vezetőedző: Toronyai Miklós

MAFC-BME
Érkezett: –
Távozott: –
Hosszabbított: –
Vezetőedző:-

Kecskeméti RC
Érkezett: –
Távozott: Szabó Alpár (SK Zadruga Aich/Dob), Tomanóczy Bálint (Pénzügyőr sE)
Hosszabbított: –
Vezetőedző: –

DEAC
Érkezett: Bán Viktor (Kistext)
Távozott: Fazekas Balázs (Kistext)
Hosszabbított: –
Vezetőedző: –

Kistext-Party.Co
Érkezett: Fazekas Balázs (DEAC)
Távozott: Bán Viktor (DEAC)
Hosszabbított: –
Vezetőedző: –

MÁV Előre SC-Foxconn
Érkezett: –
Távozott: –
Hosszabbított: –
Vezetőedző: –