Heti program: Vasas a MEVZA Final Fourban és az M4-en

Ezen a héten is zsúfolt program vár a röplabda élmezőnyére, de leginkább a Vasas Óbuda női csapatára, hiszen a hét közepén a Közép-európai Liga négyes döntőjében szerepelnek a piros-kékek, vasárnap pedig tévés meccset játszanak az Újpesttel.

 

Az óbudaiak szerdán a szlovén Branik Maribor ellen játsszák a MEVZA-kupa elődöntőjét Bécsben, a Posthalléban, s amennyiben győznek, akkor másnap 13 órától játsszák a finálét, míg vereség esetén 10:30-kor kezdik a bronzmeccset. Csütörtöki ellenfelük a házigazda Sokol Post és az alapszakaszelső szlovén Calcit Kamnik párharc győztese/vesztese lesz.

Csütörtökön egy Extraligameccsre is sor kerül, mégpedig a forduló egyik rangadóját játsszák majd Balatonfüreden, ahol a Szent Benedek a címvédő Fatum Nyíregyházát fogadja.

Pénteken egy férfi NB I-es meccs lesz ezúttal, szombaton viszont két női és egy férfi Extraligás találkozó – a Kaposvár Békéscsabára, az MTK pedig Diósgyőrbe látogat, míg a MAFC a Fino Kaposvárt fogadja – mellett teljes fordulót rendeznek a női NB I-ben.

Vasárnap jön az újabb Vasas fellépés az UTE ellen, amelyet az M4 Sport+ (Duna World) közvetít majd és három férfi Extraligás, valamint két NB I-es meccsre is sor kerül: a Debrecen a Vegyésszel, a Dunaújváros a Kistexttel, a Kecskemét pedig a Pénzügyőrrel csap majd össze.

 

HETI PROGRAM:
Február 23., szerda
16:30 Vasas Óbuda – Branik Maribor (szlovén); Bécs (női MEVZA-kupa elődöntő)

Február 24., csütörtök
10:30/13:00 női MEVZA-kupa bronzmeccs/döntő (Vasas Óbuda)
17:00 Szent Benedek RA – Fatum-Nyíregyháza (női Extraliga); Tv: Hunvolley Tv

Február 25., péntek
19:00 Szolnoki RK – Rákosmente (férfi NB I)

Február 26., szombat
15:00 DSZC-Eötvös DSE – CoreComm VESC (női NB I)
17:00 Gödöllői RC – MÁV Előre-Bericap (női NB I)
18:00 Swietelsky-Békéscsaba – 1. MCM-Diamant Kaposvár (női Extraliga); Tv: Hunvolley Tv
18:00 Diósgyőri VTK – MTK Budapest (női Extraliga)
18:00 MAFC-BME – Fino Kaposvár (férfi Extraliga); Tv: Hunvolley Tv
18:00 Kispest SE – Jászberény (női NB I); Tv: Hunvolley Tv
18:30 Budaörsi DSE-Emericus – TFSE (női NB I)

Február 27., vasárnap
15:30 Vasas Óbuda – Újpesti TE (női Extraliga); Tv: M4 Sport+
17:00 DEAC – Vegyész RC Kazincbarcika (férfi Extraliga)
17:00 Dunaújvárosi KSE – Kistext (férfi Extraliga) – zárt kapuk mögött; Tv: Hunvolley Tv
17:00 MÁV Előre Foxconn – GLP Nyíregyháza (férfi NB I)
18:00 Kecskeméti RC – Pénzügyőr (férfi Extraliga); Tv: Hunvolley Tv
18:00 Vidux-Szegedi RSE – Dág KSE (férfi NB I)

 

MVM Magyar Kupa Döntő – NŐK március 12. (szombat)
16.00 Swietelsky-Békéscsaba – Fatum-Nyíregyháza BRONZMECCS
19.00 Vasas Óbuda – Szent Benedek RA DÖNTŐ
MVM Magyar Kupa Döntő – FÉRFIAK március 13. (vasárnap)
15.30 Fino Kaposvár – Kecskeméti RC BRONZMECCS
18.30 Pénzügyőr SE – Vegyész RC Kazincbarcika DÖNTŐ
A jegyeket kaphatók március 1-től online az Érd Aréna oldalán, vagy a meccsek napján a helyszínen