Magyar Kupa: teljes a férfi negyeddöntő mezőnye

A férfiak Magyar Kupa nyolcaddöntőjében utolsóként a MÁV Előre biztosította a továbbjutását, azzal, hogy az első találkozón idegenben elért 3:0-s siker után a visszavágón 3:1-re győzött a Sümeg ellen. Ellenfelük a négy közé kerülésért majd a Fino Kaposvár lesz. A negyeddöntőben már le is játszottak egy mérkőzést, amelyen a címvédő Kecskemét 3:1-re győzött Debrecenben.

Férfi Magyar Kupa-nyolcaddöntő, visszavágó:
MÁV Előre-Bericap – Sümeg 3:1 (–24, 19, 18, 23)
Székesfehérvár, 100 néző. V: Nagy L., Pőcze.
MÁV Előre: Kholman 11, Salazar 9, Neukum 15, Stefanovics 11, Náhol 7, Szőke 1. Csere: Takács M., Szentesi (liberók), Németh Zs. 4, Kiss M. 5, Hortobágyi 1, Tóth K. 1. Vezetőedző: Gazsi Péter
Sümeg: Majer 2, Kaposi 13, Nagy P. 9, Matyiák 9, Péter 15, Óhidi 2. Csere: Sárközi (liberó), Miklósi-Sikes 4, Ludovics 1. Szabó B. Vezetőedző: Németh Zoltán
Az eredmény alakulása: I. játszma: 5:8, 10:16, 18:21. II. játszma: 8:6, 16:10, 21:14. III. játszma: 8:4, 16:9, 21:13. IV. játszma: 8:6, 16:12, 20:21.
Továbbjutott a MÁV Előre kettős győzelemmel.