Női NB I: majdnem szettet vesztett otthon a Diamant

A női NB I egyetlen pénteki mérkőzésén az eddig még pontot sem vesztő Kaposvár a felsőházba kerülésért küzdő Budaörsöt fogadta, s győzte le 3:0-ra. Az első két játszmát magabiztosan nyerték a hazaiak, a harmadik azonban végig a vendégeknek állt, akik 20:15-re és 24:21-re is vezettek, de a hazaiak innen is fordítani tudtak.

Női NB I:

1. MCM Diamant Kaposvár – Budaörs 3:0 (16, 18, 24)

Kaposvár, 150 néző. V: Ujházi, Soltész.

DIAMANT: Iricsanyin 6, Leidgeb 7, Cseszljar 3, Szűcs 12, Vacsi 9, Horváth A. 4. Csere: Héri, Kanizsai (liberók), Miklai 7, Császár 5. Vezetőedző: Szasa Nedeljkovics.

BUDAÖRS: Bleicher N. 1, Radomszki 12, Kilyénfalvi 6, Juraszik 1, Tóth E. 9, Ostorházi 6. Csere: Maurer (liberó), Molnár A. 2, Szabó L. 1. Vezetőedző: Fekete Krisztina.

A mérkőzés alakulása. I. játszma: 6:8, 16:13, 21:14. II. játszma: 8:7, 16:13, 21:17. III. játszma: 6:8, 13:16, 17:21.