Heti program – rangadók hétfőn, két tévés meccs csütörtökön

Tovább folytatódik a meccsdömping a honi röplabdában. Két tucatnyi bajnoki és Magyar Kupa-mérkőzés mellett a csúcsot a Békéscsaba csütörtöki Bajnokok Ligája-selejtezője jelenti.

 

Addig azonban két Extraliga-mérkőzést is lejátszanak még hétfőn, köztük talán a legnagyobb érdeklődést a kupagyőztes Nyíregyháza vendégjátéka övezi a mezőnyben egyedüliként veretlen UTE otthonában, de az MTK balatonfüredi látogatása is komoly izgalmakat okozhat.

Szerdán a Magyar Kupáé a főszerep, míg csütörtökön két televíziós mérkőzésre is sor kerül: 17 órakor a már említett BL-selejtezőt közvetíti a DIGI Sport2, míg 20 órakor az M4 Sporton az UTE jászberényi látogatásának lehetünk szemtanúi.

Pénteken megint két férfi Magyar Kupa-meccset játszanak, szombattól viszont már megint az NB I-é a főszerep, illetve a hat bajnoki – köztük egy Békéscsaba–Vasas rangadó – mellett a Kazincbarcika játszik a MEVZA-kupában, az osztrák Posojilnica otthonában. Vasárnap aztán újabb öt bajnoki (az egyiken, Ausztriából hazafelejövet a Vegyész Győrben játszik egy mérkőzést).

 

A HÉT PROGRAMJA
Október 22., hétfő
17:00 1. MCM Diamant Kaposvár – Budaörs (női NB I)
17:00 Palota – Diósgyőri VTK (női NB I)
18:00 Szent Benedek-Balatonfüred – MTK (női NB I)
18:00 UTE – Fatum Nyíregyháza (női Extraliga)
19:00 Vasas Óbuda – Jászberény (női Extraliga)
Október 24., szerda
20:00 TFSE – Fino Kaposvár (férfi Magyar Kupa-nyolcaddöntő)
20:00 LV Sport Pénzügyőr – Pécsi TE PEAC (férfi Magyar Kupa-nyolcaddöntő, visszavágó)
Október 25., csütörtök
17:00 Swietelsky BRSE – Budowlani Lódz (női BL-selejtező); Tv: DIGI Sport2
17:30 Budaörs – Fatum Nyíregyháza (női Magyar Kupa-nyolcaddöntő, 1. mérkőzés)
20:00 Jászberény – UTE (női Extraliga); Tv: M4 Sport
Október 26., péntek
18:00 SZESE Győr – VRC Kazincbarcika (férfi Magyar Kupa-nyolcaddöntő, 1. mérkőzés)
19:00 Dunaferr – Debreceni EAC (férfi Magyar Kupa-nyolcaddöntő, visszavágó)
Október 27., szombat
16:00 Sümegi RE – Szolnoki RK (férfi NB I, B-csoport)
17:00 Swietelsky BRSE – Vasas Óbuda (női Extraliga)
17:00 MTK Budapest – Palota (női NB I)
17:00 Budaörs – TFSE (női NB I)
18:00 Debreceni EAC – Kecskeméti RC (férfi NB I, B-csoport)
19:00 MAFC-BME – LV Sport Pénzügyőr (férfi NB I, A-csoport)
19:00 Posojilnica (osztrák) – VRC Kazincbarcika (férfi MEVZA-kupa)
Október 28., vasárnap
16:00 MÁV Előre – Pécsi TE-PEAC (férfi NB I, A-csoport)
17:00 SZESE Győr – VRC Kazincbarcika (férfi NB I, A-csoport)
17:00 Penta Gödöllői RC – Szent Benedek-Balatonfüred (női NB I)
18:45 Diósgyőri VTK – 1. MCM Diamant Kaposvár (női NB I)
19:00 Hungast Haladás – Fatum Nyíregyháza (női Extraliga)