2017. március 23., csütörtök 19:38
Nem borult a papírforma a női röplabda NB I. negyeddöntős párharcainak csütörtöki mérkőzésein. Mindkét helyszínen győzött a házigazda: a Fatum-Nyíregyháza négy szettben nyert az UTE ellen, a Jászberény pedig magabiztosan verte az MTK csapatát. A csata az egyik fél második sikeréig tart.
2017. március 23., csütörtök 12:13

Az MTK Budapest talán legtemperamentumosabb játékosával, Szűcs Kingával beszélgettünk a Jászberény elleni negyeddöntő közeledtével. A csütörtök este kezdődő párharc mellett gyerekkoráról, legnagyobb sikereiről, az MTK erényeiről, Alberto Salomoniról és jövőbeli céljairól is megkérdeztük a fővárosiak ütőjét.

2017. március 22., szerda 20:42
Hetvenöt perc alatt, 3:0 arányban nyert a Pénzügyőr a címvédő Fino Kaposvár ellen a férfi röplabda bajnoki döntő második mérkőzésén. A fővárosiak végig kézben tartották az irányítást, és immár csak egy lépés választja el őket attól, hogy fennállásuk első aranyérmét ünnepeljék.
2017. március 22., szerda 19:44
Bár egy szettet elrabolt a vendégcsapat, nem történt meglepetés a női röplabda NB I. negyeddöntőjének első mérkőzésén. A bajnoki címvédő Linamar-Békéscsbaai RSE 3:1 arányban nyert az alapszakasz-nyolcadik Penta-Gödöllő ellen, így 1-0-ra vezet az egyik fél második sikeréig tartó párharcban. A második találkozót vasárnap játsszák a Pest megyeiek otthonában.
2017. március 22., szerda 13:04

Szerdán este 20 órakor kezdődik az NB I-es férfibajnokság döntőjének második mérkőzése. A találkozót az m4.sport.hu honlapon, élőben közvetítik.

2017. március 22., szerda 11:02

Weczera Csaba vezetőedző és Mondi József szakosztály-vezető is meghívást kapott a sportcsatorna szerda reggeli műsorába. A téma természetesen a férfi bajnoki döntő volt. A Kaposvár elleni párharc második mérkőzését ma 20 órakor rendezik Budapesten.

2017. március 22., szerda 00:41

Békéscsabán kezdődik a negyeddöntők sora az élvonalbeli női bajnokságban. A címvédő Linamar-BRSE a Penta-Gödöllői RC ellen vív párharcot a négy közé jutásért, az első mérkőzést szerdán rendezik. A további párosítás: Vasas Óbuda - 1.MCM-Diamant Kaposvári Egyetem, Jászberényi RK-MTK Budapest, valamint Fatum Nyíregyháza-Újpesti TE.

2017. március 21., kedd 20:02
Már csak egy győzelem választja el a bronzéremtől a Vegyész RC Kazincbarcika csapatát, miután a párharc második mérkőzését is 3:0-ra nyerte a kupagyőztes Openhouse-Szolnok ellen, ezúttal idegenben.
2017. március 20., hétfő 12:29
A múlt heti „pihenő” után újra gőzerővel beindul a bajnokság, hiszen folytatódnak a férfi NB I helyosztói, és most már a női bajnokság rájátszása is megkezdődik. Emellett szombaton a leány Országos Serdülő Bajnokság elődöntői is lezárulnak.
2017. március 19., vasárnap 16:27
Meglepő, 3-1-es győzelmet aratott a címvédő Fino Kaposvár otthonában a Pénzügyőr együttese a férfi röplabda bajnoki döntő első mérkőzésén. A fővárosiak stabil, kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtottak, és extra-pontokra is futotta az erejükből. Az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharc szerdán folytatódik a fővárosban.
2017. március 18., szombat 20:41

A tavalyi döntős Kazincbarcika magabiztos játékkal nyert a Magyar Kupa-győztes Szolnok ellen a férfi röplabda-bajnokság harmadik helyéért zajló párharcának első találkozóján.

2017. március 18., szombat 18:12
Ezúttal Pécsen mérte össze erejét a 8-10. helyért küzdő három csapat. A múlt héten, Sümegen a pécsiek nyertek két találkozót, most azonban a sümegiek visszavágtak a baranyai megyeszékhelyen. A csapatok igencsak kiélezett meccseket vívtak, hiszen két találkozón is csak az ötödik szett hozott döntést.
2017. március 18., szombat 15:19
Vasárnap indul útjára a labda a férfi röplabda NB I. döntőjében. Az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharcban a címvédő Fino Kaposvár és a nagy meglepetésre a fináléig menetelő Pénzügyőr csap össze egymással. A negyeddöntő és az elődöntő nyolc összecsapása után maradt még erő a csapatban? – kérdeztük elsőként a Pénzügyőr SE vezetőedzőjétől, Weczera Csabától.
2017. március 17., péntek 19:59
Demeter György számára nem újdonság, hogy bajnoki döntőben vezeti csatába tanítványait. A 60 esztendős szakember két országban, négy csapattal nyert már aranyérmet, és az előttünk álló napokban, a Fino legénységével gyarapíthatja még tovább a fényes gyűjteményt. A kaposváriak vezetőedzője azonban azt mondja: a Pénzügyőr igen nehéz ellenfél lesz.
mevza 1 brse

Férfi NBI rájátszás

Csapat 1. Mérk.
2. Mérk. 3. Mérk. 4. Mérk. 5. Mérk. Hely.