Hungarian Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Belarusian Bosnian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French Georgian German Greek Hebrew Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh
2016. október 19., szerda 13:35

Kiemelt események

Írta: 
Értékelés:
(1 szavazat)

2017-ES VÁLOGATOTT ÉS KIEMELT HAZAI ESEMÉNYEK:
01.12-01.15. U18-as női Eb-selejtező (Jászberény): Magyarország, Dánia, Németország, Spanyolország

04.22-04.30. U19-es férfi Európa-bajnokság (Győr): Belgium, Bulgária, Lengyelország, Magyarország, Olaszország, Oroszország

Férfi vb-selejtező (Tallin; Észtország): Észtország, Koszovó, Magyarország, Montenegró, Oroszország, Románia
05.24 19:30 Magyarország – Koszovó
05.25 19:30 Magyarország – Montenegró
05.26 19:30 Magyarország – Oroszország
05.27 17:00 Észtország – Magyarország
05.28 15:00 Magyarország – Románia

Női vb-selejtező (Eszék; Horvátország): Ausztria, Görögország, Grúzia, Horvátország, Magyarország, Oroszország
05.31 17:30 Magyarország – Görögország
06.01 15:00 Magyarország – Ausztria
06.02 20:00 Horvátország – Magyarország
06.03 17:30 Magyarország – Oroszország
06.04 15:00 Magyarország – Grúzia

06.09-06.10. Férfi Európa Liga (Ukrajna): Dánia, Izrael, Magyarország, Ukrajna

06.16-06.18. Férfi Európa Liga (Nyíregyháza): Dánia, Izrael, Magyarország, Ukrajna

Női World Grand Prix (Aguascalientes; Mexikó): Ausztrália, Magyarország, Mexikó, Trinidad és Tobago
07.08 01:00 Magyarország – Trinidad & Tobago
07.09 01:00 Magyarország – Ausztrália
07.10 03:00 Mexikó – Magyarország

Női World Grand Prix (Caracas; Venezuela): Algéria, Magyarország, Mexikó, Venezuela
07.14 22:00 Magyarország – Mexikó
07.15 22:00 Magyarország – Algéria
07.17 01:00 Venezuela – Magyarország

07.23-07.30. Európai Ifjúsági Olimpia (Győr)

Női Európa-bajnokság (Baku; Azerbajdzsán): Azerbajdzsán, Lengyelország, Magyarország, Németország
09.22 15:00 Azerbajdzsán – Magyarország
09.23 15:00 Magyarország – Lengyelország
09.24 17:30 Magyarország – Németorszg

A felnőtt női válogatott kerete 2017-ben:
Bleicher Réka (Jászberényi RK), Kötél Zsanett (Penta Gödöllői RC), Tálas Zsuzsanna (Linamar Békéscsabai RSE) - feladók; Kötél Dóra (UTE), Molcsányi Rita (Linamar Békéscsabai RSE), Szpin Renáta (Linamar Békéscsabai RSE) - liberók; Bodnár Dorottya (Linamar Békéscsabai RSE), Dobi Edina (Azerrail Baku – azeri), Leidgeb Noémi (Fatum Nyíregyháza), Nagy Eszter (1. VC Wiesbaden – német), Pintér Andrea (Jászberényi RK), Vacsi Evelin (Fatum Nyíregyháza) - centerek; Dékány Bernadett (CSM Bucuresti – román), Liliom Rita (Beziers VB – francia), Pallag Ágnes (Vandoeuvre Nancy VB – francia), Sándor Renáta (MTV Stuttgart – német), Soós Nikolett (Linamar Békéscsabai RSE), Szakmáry Gréta (Linamar Békéscsabai RSE), Szombathelyi Szandra (Fatum Nyíregyháza), Villám Lilla (Fatum Nyíregyháza) - ütők
Kiegészítő keret:
Ancsin Kitti – feladó (UTE), Lévai Vivien – liberó (Vasas Óbuda), Kalotai Zsófia – center (Fatum Nyíregyháza), Papp Orsolya – center (MTK Budapest), Szedmák Réka – center (Vasas Óbuda), Ludmán Réka – ütő (Linamar Békéscsabai RSE), Németh Anett – ütő (Vasas Óbuda), Petőváry Panni – ütő (MTK Budapest), Török Kata – ütő (Vasas Óbuda)
Szövetségi kapitány: Alberto Salomoni


noi valogatott 2016 web

A felnőtt férfi válogatott kerete a 2016-os Eb-selejtezőkön:
Kaszap Tamás, Magyar Bálint, Bozóki Bence, Dávid Csanád, Gergye Roland, Dávid Zoltán, Kovács Zoltán, Nagy József, Szabó Alpár, Pádár Krisztián, Szabó Dávid, Deák Márk. Szövetségi kapitány: Demeter György.

ferfi valogatott 2016 web

NEMZETKÖZI KUPÁK 2016–2017:

Női Bajnokok Ligája, selejtező, 2. forduló
2016.11.01 18:00 Linamar-BRSE – Agel Prostejov (cseh) 0:3
2016.11.05 17:00 Agel Prostejov (cseh) – Linamar-BRSE 2:3
Női CEV Kupa, 2. forduló
2017.01.11 19:00 Stara Pazova (szerb) – Linamar-BRSE 1:3
2017.01.25 18:00 Linamar-BRSE – Stara Pazova (szerb) 3:2
Nyolcaddöntő
2017.02.07 18:00 Linamar-BRSE – Beziers (francia) 3:1
2017.02.21 20:00 Beziers (francia) – Linamar-BRSE 1:3
Negyeddöntő
2017.03.07 17:30 Linamar-BRSE – Busto Arsizio (olasz) 1:3
2017.03.15 20:30 Busto Arsizio (olasz) – Linamar-BRSE 3:0

Női Challenge Kupa, 1. forduló
2016.12.14 17:00 Skenderaj (koszovói) – Vasas Óbuda 1:3
2017.01.10 18:00 Vasas Óbuda – Skenderaj (koszovói) 3:0
Nyolcaddöntő
2017.01.25 20:30 Asterix Avo Beveren (belga) – Vasas Óbuda 3:1
2017.02.07 18:00 Vasas Óbuda – Asterix Avo Beveren (belga) 2:3

Férfi Challenge Kupa, selejtező
2016.11.09 19:00 Pokka AE Karava (ciprusi) – Fino Kaposvár 1:3
2016.11.24 17:30 Fino Kaposvár – Pokka AE Karava (ciprusi) 3:0

1. forduló:
2016.12.08 18:00 Vegyész RC Kazincbarcika – Ceske Budejovice (cseh) 0:3
2016.12.21 18:00 Ceske Budejovice (cseh) – Vegyész RC Kazincbarcika 3:0
2016.12.06 18:00 Fino Kaposvár – Polonia London (angol) 3:0
2016.12.18 15:00 Polonia London (angol) – Fino Kaposvár (Belchatow; Lengyelország) 4:1


Hazai versenynaptár
Versenynaptár link >>>

Megjelent: 2449 alkalommal Utoljára frissítve: 2017. április 06., csütörtök 09:02
mobil logo
u19 plakat
gyor ifi
hun flag english flag

Tabellák

 

Női NBI helyosztók-döntő

Csapat 1. Mérk. 2. Mérk. 3. Mérk. 4. Mérk. 5. Mérk. Hely.
Linamar-BRSE 3
3
Döntő
Vasas Óbuda 0 1 Döntő
Fatum Nyíregyháza 0 3 3
3-4.hely
Jászberény 3 1 0
3-4.hely
UTE 1
X X 5-6.hely
MTK 3
X X 5-8.hely
Penta Gödöllői RC 0 X X 7-8.hely
1. MCM Diamant KE 3
7-8.hely

Kötelező statisztikai adatszolgáltatás tagszervezeteink részére

1% a magyar röplabdáért

A Magyar Röplabda Szövetség, mint közhasznú szervezet,  kéri a röplabdabarátok segítségét az adójuk 1%-ának
fölajánlására. A befolyt összeget az MRSZ közhasznú céljaira fordítja.
Szervezet neve: Magyar Röplabda Szövetség
Adószáma:  18158713-2-41 (az adó 1%-a felajánlásakor ezt  szíveskedjen megadni)
Felajánlását hálásan köszönjük!

Következő mérkőzések

2017-04-26
18:00
2017-04-26
18:30
2017-04-27
19:00

Eredmények

2017-04-04
17:30
2017-03-29
20:00
2017-03-26
15:15
2017-03-25
17:00
2017-03-25
16:00
2017-03-25
15:00
2017-04-24
19:00
2017-04-21
18:00
2017-04-20
20:15
2017-04-17
18:00

Hunvolley Instagram

Támogatóink

GraboplastGrabo Sport logologo gala

 

 sport36 smleurostarMikasa logo

 

   UFS felul csillagAz Európa Liga hazai mérkőzéseire a különdíjakat Weczera Csaba a serlegmester.hu tulajdonosa biztosította!Hunair Ticket LogoBest Volleypress Kft

 

 

Kiemelt médiapartner

MTVA

Oldalainkat 1659 vendég és 0 tag böngészi