PÉNZÜGYŐR – SÜMEG 3:0 (9, 17, 18)
Kőér utca. V: Vári, Kiss Z.
PSE: Szalai, Takács G., Tóth A., Bokor, Kiss D., Kovács S. Csere: Magyarosi (liberó). Vezetőedző: Weczera Csaba.
Sümeg: Kaposi, Soós, Dolgos, Kotin, Iván, Madár. Csere: Martinger (liberó). Vezetőedző: Mészáros Péter.

Magabiztosan kezdett a hazai csapat, és az első technikai szünetre hét pontos előnnyel mehettek (8:1). A Pénzügyőr innen csak tovább növelte előnyét (12:2), és a második technikai szünetre már tizenkét pontos fórral (16:4) mehettek a hazaiak. A végén könnyedén nyerték az első játszmát (25:9).

A második szettet már jobban kezdte a Sümeg (3:3) és nem hagyta meglépni a Pénzügyőrt. Az első technikai szünetre 8:6-tal mehettek csapatok. Ezután ismét elhúzott a PSE, 14:9-nél időt is kértek a vendégek. A második technikai szünetre már hat pontos előnnyel mehetett a Pénzügyőr (16:10). Innen már a Sümeg nem tudta behozni a hátrányát (25:17).

A harmadik szettben már a Sümeg kezdett jobban, de csak egy ponttal sikerült meglógnia és tartani azt az első technikai szünetre (7:8). Ez utána azonban ismét elhúzott a hazai csapat (12:9), a második technikai szünetre pedig már öt pontos előnnyel mehettek Tóth Andrásék (16:11), a végén pedig ez is sima lett (25:18).