MAFC-BME
()
szombat 26 november, 2016 17:00

PÉNZÜGYŐR SE C MAFC BME 3:2 (17, –22, 19, –16, 13)
A mérkőzés a Bagics Balázst nélkülöző PSE fölényével indult és a játszma elején szerzett előnyt tartani tudta a csapat így az első felvonást simán nyerték. A MAFC a második etapra felszívta magát és hasonló arányban húzta be a szettet. A harmadik felvonás kiélezett harcot hozott és óriási labdamenetek voltak, de a hazai csapat a végén megindult és megnyerte a játszmát. A negyedik szett sok reklamálást sárga és piros lapot is hozott a hazai csapatnak, amit fejben nem bírtak el és így egyenlített a MAFC. A döntő játszma végig feszült volt és a hazai csapat 11:13-ról 15:13-ra fordított, így megnyerte a mérkőzést 3:2 arányban.

Weczera Csaba: - A péntek esti edzésünkön lesérült csapatkapitányunk Bagics Balázs és ezért a megszokottól eltérő felállásban kezdtünk. Ez részben működött, de voltak hiányosságaink, amit a MAFC ki is tudott használni. Összességében nagyon örülök a győzelemnek, és ki kell emelnem, hogy nagyon színvonalas mérkőzés volt, amiért mindkét csapatot gratuláció illet meg. Jobbulást kívánunk Posztós Bendegúznak, volt játékosunknak, aki a MAFC színeiben lépett pályára és az első szettben megsérült.
(Forrás: Pénzügyőr)