Hungarian Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Belarusian Bosnian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French Georgian German Greek Hebrew Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh
Openhouse Szolnoki RKSI
csapat
meccsek
játékosok
fotók

Város:  Szolnok

A szolnokiaknak – nagy csalódásukra – az előző bajnokságban nem sikerült a legjobb nyolcba kerülniük, s végül a kilencedik helyen zártak. A nyáron komoly erősítésbe fogtak, leigazolták többek között Krupánszki Olivért, Rása Alexet, Török Rolandot valamint egy brazil légióst is szerződtettek, s ilyen kerettel nyilvánvalóan nem csak a nyolcba kerülés lesz majd a célja Gulyás Ferenc együttesének.

A JÁTÉKOSKERET:
3 Bene Róbert (1995.10.17/178 cm, liberó)
5 Bodonyi Ákos (1985.04.01/193 cm, nyitásfogadó szélső ütő)
8 Dian Dénes (1997.09.12/189cm, center)
10 Farkas Róbert Zsolt (1999.06.21/183 cm, liberó)
12 Fülöp Péter (1999.09.20/183 cm, nyitásfogadó szélső ütő)
9 Gönczi Imre (1997.08.20/198cm, átló)
13 Hummes Specht Iurgen (1991.12.21/201cm, nyitásfogadó szélső ütő), brazil
1 Krupánszki Olivér (1995.07.15/196 cm, nyitásfogadó szélső ütő)
4 Rása Alex (1993.10.14/195 cm, center)
11 Szabó Antal Bence (1995.10.21/181 cm, feladó)
7 Tóth Gábor (1996.06.06/196 cm, center)
2 Török Roland (1995.02.15/192 cm, feladó)
6 Varga Zoltán (1993.12.22/193 cm, center)

Vezetőedző: Gulyás Ferenc
Másodedző: Ilyés Gábor

Technikai vezető: Czanek Kálmán

Elérhetőség: 06-30-645-2757; email: czanek@hdsnet.hu

Csarnok: Tiszaligeti Körcsarnok (5000 Szolnok, Tiszaliget 9735/2)

facebook: https://www.facebook.com/roplabdaszolnok/?fref=ts

mobil logo
u19 plakat
gyor ifi
hun flag english flag

Tabellák

 

Női NBI helyosztók-döntő

Csapat 1. Mérk. 2. Mérk. 3. Mérk. 4. Mérk. 5. Mérk. Hely.
Linamar-BRSE 3
3
3
X
X
1.hely
Vasas Óbuda 0 1 0
X
X
2.hely
Fatum Nyíregyháza 0 3 3
3-4.hely
Jászberény 3 1 0
3-4.hely
UTE 1
X X 5-6.hely
MTK 3
X X 5-8.hely
Penta Gödöllői RC 0 X X 7-8.hely
1. MCM Diamant KE 3
7-8.hely

Következő mérkőzések

2017-04-27
19:00

Eredmények

2017-04-04
17:30
2017-03-29
20:00
2017-03-26
15:15
2017-03-25
17:00
2017-03-25
16:00
2017-03-25
15:00
2017-04-24
19:00
2017-04-21
18:00
2017-04-20
20:15
2017-04-17
18:00