NBI alapszakasz

NBI női play off:
Március 22., csütörtök 19:00 Hungast Haladás – Palota  negyeddöntő, 1. mérkőzés 3:1
Március 23., péntek 18:00 Budaörs – TFSE  negyeddöntő, 1. mérkőzés 3:0
Március 25., vasárnap 17:00 Palota – Hungast Haladás  negyeddöntő, 2. mérkőzés 0:3
Március 25., vasárnap 18:30 TFSE – Budaörs  negyeddöntő, 2. mérkőzés 3:2
Március 28., szerda 18:00 Budaörs – TFSE (női NB I, negyeddöntő, 3. mérkőzés) 3:2
Április 1., vasárnap 17:00 MTK – Budaörs/TFSE (női extraliga, elődöntő, 1. mérkőzés) 3:0
Április 1., vasárnap 18:00 Penta Gödöllői RC – Hungast Haladás (női NB I, elődöntő, 1. mérkőzés) 1:3
Április 4., szerda 18:00 Budaörs – MTK (női NB I, elődöntő, 2. mérkőzés) 0:3
Április 4., szerda 19:00 Hungast-Haladás – Penta Gödöllői RC (női NB I, elődöntő, 2. mérkőzés) 3:1
Április 6., péntek 20:00 TFSE – Palota (női NB I, az 5. helyért, 1. mérkőzés) 2:3
Április 7., szombat 17:00 MTK – Budaörs (női NB I, elődöntő, 3. mérkőzés) 3:0
Április 7., szombat 18:00 Penta Gödöllői RC – Hungast-Haladás (női NB I, elődöntő, 3. mérkőzés) 1:3
Április 8., vasárnap 17:00 Palota – TFSE (női NB I, az 5. helyért, 2. mérkőzés) 0:3
Április 14., szombat 17:00 TFSE – Palota (női NB I, az 5. helyért, 3. mérkőzés) 3:1
Május 1., kedd 18:00 Penta Gödöllői RC – Budaörs (női NB I, a 3. helyért, 1. mérkőzés) 3:1
Május 6., vasárnap 18:00 Palota – HÉP-RÖPKE (női NB I osztályozó, 1. mérkőzés) 3:1
Május 8., kedd 18:00 Budaörs – Penta Gödöllői RC (női NB I, a 3. helyért, 2. mérkőzés) 2:3
Május 12., szombat 19:00 HÉP-RÖPKE – Palota (női NB I, osztályozó, 2. mérkőzés)

JANUÁR:
2018.01.14 17:00 Penta Gödöllői Röplabda Club-Palota Volleyball Kft 3:1
2018.01.13 17:00 TFSE-Haladás Szombathely 0:3
2018.01.13 17:00 Budaörsi DSE-MTK Budapest 2:3
2018.01.20 17:00 Palota Volleyball Kft-MTK Budapest 0:3
2018.01.20 18:00 Haladás Szombathely-Budaörsi DSE 3:0
2018.01.21 17:00 Penta Gödöllői Röplabda Club-TFSE 3:0
2018.01.27 17:00 Budaörsi DSE-Penta Gödöllői Röplabda Club 0:3
2018.01.27 17:00 MTK Budapest-Haladás Szombathely 3:0
2018.01.28 17:00 TFSE-Palota Volleyball Kft 3:0

FEBRUÁR:
2018.02.02 17:00 Palota Volleyball Kft-Haladás Szombathely 0:3
2018.02.02 19:00 Penta Gödöllői Röplabda Club-MTK Budapest 1:3
2018.02.02 17:00 TFSE-Budaörsi DSE 0:3
2018.02.04 17:00 Budaörsi DSE-Palota Volleyball Kft 3:2
2018.02.04 17:00 MTK Budapest-TFSE 3:0
2018.02.04 18:00 Haladás Szombathely-Penta Gödöllői Röplabda Club 2:3
2018.02.08 20:00 Palota Volleyball Kft-Penta Gödöllői Röplabda Club 0:3
2018.02.10 16:00 Haladás Szombathely-TFSE 3:0
2018.02.10 17:00 MTK Budapest-Budaörsi DSE 3:0
2018.02.17 17:00 MTK Budapest-Palota Volleyball Kft 3:0
2018.02.17 17:00 Budaörsi DSE-Haladás Szombathely 3:2
2018.02.18 17:00 TFSE-Penta Gödöllői Röplabda Club 1:3
2018.02.24 17:00 Palota Volleyball Kft-TFSE 0:3
2018.02.24 18:00 Penta Gödöllői Röplabda Club-Budaörsi DSE 3:1
2018.02.25 18:00 Haladás Szombathely-MTK Budapest 1:3

MÁRCIUS:
2018.03.03 18:00 Haladás Szombathely-Palota Volleyball Kft 3:0
2018.03.03 17:00 MTK Budapest-Penta Gödöllői Röplabda Club 3:0
2018.03.03 17:00 Budaörsi DSE-TFSE 3:0
2018.03.08 20:00 Palota Volleyball Kft-Budaörsi DSE 1:3
2018.03.10 17:00 Penta Gödöllői Röplabda Club-Haladás Szombathely 3:2
2018.03.11 17:00 TFSE-MTK Budapest 1:3