Heti program: visszavághat a Kaposvár, Vasas–Nyíregyháza a tévében

Ezen a héten elsősorban a bajnoki küzdelmek lesznek majd a fókuszban, de most játssza majd Challenge Kupa-visszavágóját a Fino Kaposvár és több Magyar Kupa-negyeddöntőt is lejátszanak már a csapatok.

A program kedden kezdődik a bajnok békéscsabaiak szombathelyi vendégjátékával, majd a BRSE másnap hazafelé megáll egy Magyar Kupa-meccsre is Kaposváron. Ezen a napon a Kecskemét és a MAFC kupapárharcában már az első elődöntős csapat kilétére is fény derül. De szerdán játssza Challenge Kupa visszavágóját is Nyitrán a bajnok Fino Kaposvár: az első meccset ugyan a szlovákok megnyerték 3:2-re, azaz idegen kellene győznie a magyar csapatnak, de hajtottak már végre nagyobb bravúrt is a kaposvári fiúk.

És ezzel még mindig nincs vége a szerdának, hiszen fél hattól a női NB I B-csoportjának rangadójára kerül sor a Folyondár utcában, ahol a Vasas a Nyíregyházát fogadja, s a találkozót az M4 Sport élőben közvetíti. Csütörtökön még a bajnoki éllovas Kazincbarcika és a címvédő Szolnok csap össze a Magyar Kupában, péntektől viszont már a bajnokságé a főszerep.

Aznap a Jászberény fogadja az UTE-t a női NB I A-csoportjában, másnap pedig újabb három női bajnoki következik, köztük a Vasas kaposvári kirándulásával. Vasárnap négy férfi és egy női bajnokira is sor kerül.

A HETI PROGRAM:
November 28., kedd
19:00 Haladás – Linamar-BRSE (női NB I, A-csoport)
November 29., szerda
17:30 Vasas Óbuda – Fatum Nyíregyháza (női NB I, B-csoport); Tv: M4 Sport
18:00 Bystrina Nitra – Fino Kaposvár (férfi Challenge Kupa-selejtező, visszavágó)
18:00 1. MCM Diamant Kaposvár – Linamar-BRSE (női Magyar Kupa-negyeddöntő, 1. mérkőzés)
18:30 HÉP-Kecskemét – MAFC BME (férfi Magyar Kupa-negyeddöntő, visszavágó)
November 30., csütörtök
18:00 Vegyész RC Kazincbarcika – Szolnoki RA (férfi Magyar Kupa-negyeddöntő, 1. mérkőzés)