Nemzetközi program 2019

NŐI VÁLOGATOTT

Európa Liga 2020 – a koronavírus-járvány miatt törölve

Eb-selejtezők
08.15 Magyarország–Dánia
08.19 Franciaország–Magyarország
08.22 Magyarország–Izrael
08.29 Izrael–Magyarország
09.02 Magyarország–Franciaország
09.05 Dánia–Magyarország

FÉRFI VÁLOGATOTT:
Eb-selejtezők
08.15 Fehéroroszország–Magyarország
08.19 Magyarország–Norvégia
08.22 Portugália–Magyarország
08.29 Magyarország–Portugália
09.02 Norvégia–Magyarország
09.05 Magyarország–Fehéroroszország

 

NEMZETKÖZI KUPÁK (CEV) 2019–2020

Bajnokok Ligája, selejtező, 2. forduló:
10.08 Luka Bar (montenegrói) – Vasas Óbuda 0:3
10.15 Vasas Óbuda – Luka Bar (montenegrói) 3:0

Selejtező, 3. forduló:
10.23 Vasas Óbuda – Partizani Tirana (albán) 3:0
10.31 Partizani Tirana (albán) – Vasas Óbuda 0:3

Főtábla, csoportkör:
11.19 Conegliano (olasz) – Vasas Óbuda 3:2
11.26 Vasas Óbuda – Nantes (francia), Érd 0:3
12.19 Vasas Óbuda – Alba Blaj (román), Érd 1:3
01.21 Nantes (francia) – Vasas Óbuda 3:1
02.06 Vasas Óbuda – Conegliano (olasz), Érd 0:3
02.18 Alba Blaj (román) – Vasas Óbuda 3:0

Női CEV Kupa, 1. forduló:
12.03 Targoviste (román) – Fatum-Nyíregyháza 2:3
12.17 Fatum-Nyíregyháza – Targoviste (román) 3:2

Nyolcaddöntő:
01.22 Fatum-Nyíregyháza – Mladost Zagreb (horvát) 3:2
02.05 Mladost Zagreb (horvát) – Fatum-Nyíregyháza 3:2

Női Challenge Kupa, selejtező
11.06 1. MCM-Diamant Kaposvár – Türk Hava Yollari (török) 0:3
11.19 THY Isztambul (török) – 1. MCM-Diamant Kaposvár 3:1

1. forduló:
12.04 Riga (lett) – Békéscsabai RSE 1:3
12.18 Békéscsabai RSE – Riga (lett) 3:0

12.04 UTE – Jenyiszej Krasznojarszk (orosz) 1:3
12.18 Jenyiszej Krasznojarszk (orosz) – UTE 3:2

Nyolcaddöntő:
01.23 Calcit Kamnik (szlovén) – Békéscsaba 0:3
02.06 Swietelsky-BRSE – Calcit Kamnik (szlovén) 3:2

Negyeddöntő:
02.18 Swietelsky-BRSE – Olimpiakosz Pireusz (görög) 1:3
03.03 Olimpiakosz Pireusz (görög) – Swietelsky-BRSE 2:3

Férfi Challenge Kupa, selejtező
11.07 Fino Kaposvár – Ried (osztrák) 3:1
11.27 Ried (osztrák) – Fino Kaposvár 1:3

11.13 Tokat (török) – VRCK 3:0
11.27 VRCK – Tokat (török) 2:3

1. forduló:
12.10 Pénzügyőr – Omonia Nicosia (ciprusi) 3:0
12.11 Omonia Nicosia (ciprusi) – Pénzügyőr 0:3

12.11 Fino Kaposvár – Samen Lycurgus Groningen (holland) 1:3
12.19 Samen Lycurgus Groningen (holland) – Fino Kaposvár 3:0

Nyolcaddöntő:
01.29 Pénzügyőr – Leuven (belga); Szilágyi utca 3:1
02.12 Leuven (belga) – Pénzügyőr 3:0

 

2019-ES VÁLOGATOTT ESEMÉNYEK:

NŐK
05.15 Belgium – Magyarország; Beveren 3:0
05.18 Magyarország – Szlovákia; Nyíregyháza 3:2

Arany Európa Liga
05.25 Magyarország – Franciaország; Nyíregyháza 3:1
05.29 Horvátország – Magyarország; Varasd 3:1
06.01 Franciaország – Magyarország; Harnes 1:3
06.08 Magyarország – Horvátország; Kaposvár 2:3
06.12 Ausztria – Magyarország; Graz 0:3
06.15 Magyarország – Ausztria; Budapest, Ludovika Aréna 3:1

06.18 Szlovénia – Magyarország; Maribor 1:3

Savaria Kupa (Szombathely)
08.10 19:30 Magyarország – Görögország 3:2
08.11 17:00 Magyarország – Franciaország 0:3
08.13 17:00 Magyarország – Spanyolország 3:0
08.14 19:30 Magyarország – Szlovénia 0:3

Európa-bajnokság, csoportkör (Budapest, Papp László Sportaréna)
08.23 20:30 Magyarország – Észtország
08.24 20:30 Magyarország – Románia
08.26 20:30 Magyarország – Azerbajdzsán
08.28 18:00 Magyarország – Horvátország
08.29 18:00 Magyarország – Hollandia

A magyar női válogatott kerete:
Feladók: Bagyinka Fanni (UTE), Bleicher Réka (UTE) , Tálas Zsuzsanna (Swietelsky-Békéscsaba); Tartalék: Marija Cicic (Hungast-Haladás), Petrenkó Brigitta (Jászberény)

Ütők: Bokorné Liliom Rita (UTE), Dégi Barbara (Gödöllői RC), Dékány Bernadett (Vasas Óbuda), Németh Anett (Coastal Carolina University – amerikai), Pallag Ágnes (Cannes – francia), Sándor Renáta (Allianz MTV Stuttgart – német), Szakmáry Gréta (SSC Palmberg Schwerin – német), Török Kata (Vasas Óbuda), Villám Lilla (Vasas Óbuda); Tartalék: Glemboczki Zóra (Swietelsky-Békéscsaba), Miklai Zsanett (Diamant Kaposvár), Szedmák Réka (Swietelsky-Békéscsaba) , Takács Doroti (MTK Budapest), Varga Eliza (Fatum-Nyíregyháza)

Centerek: Bodnár Dorottya (Swietelsky-Békéscsaba), Bodovics Hanna (Swietelsky-Békéscsaba), Nagy Eszter (Rote Raben Vilsbiburg – német), Pekárik Eszter (Swietelsky-Békéscsaba), Pintér Andrea (Jászberény); Tartalék: Ambrosio Melani (Vasas Óbuda), Kiss Rebeka (MTK Budapest), Kovács Lilla (UTE), Vacsi Evelin (Diamant Kaposvár)

Liberók: Molcsányi Rita (Swietelsky-Békéscsaba), Szpin Renáta (Swietelsky-Békéscsaba), Tóth Fruzsina (Fatum-Nyíregyháza); Tartalék: Lékó Lilla (Jászberény)

FÉRFIAK
05.11 Ciprus – Magyarország 3:1

Ezüst Európa Liga
05.25 Magyarország – Bosznia-Hercegovina; Nyíregyháza 3:1
05.29 Görögország – Magyarország; Pireusz 3:1
06.02 20:00 Bosznia-Hercegovina – Magyarország; Kakany
06.08 17:30 Magyarország – Görögország; Kaposvár
06.12 20:25 Ausztria – Magyarország; Graz
06.15 17:30 Magyarország – Ausztria; Budapest, Ludovika Aréna

A magyar férfi válogatott kerete:

FELADÓK: Keen Cameron Illés (Fino Kaposvár SE), Magyar Bálint (LV Sport Pénzügyőr SE)

CENTEREK: Flachner Dániel (LV Sport Pénzügyőr SE), Gacs Dániel (HÉP-Kecskeméti RC), Juhász Péter (VRCK), Szabó Alpár (Herrsching – német)

ÜTŐK: Baróti Árpád (Narbonne Volley – francia), Blázsovics Péter (VRCK), Csoma Krisztián (MAFC-BME), Dávid Csanád (Steaua Bucuresti – román), Gebhardt Norbert (VRCK), Gergye Rnoland (Galatasaray – török), Horváth Kristóf (Fino Kaposvár SE), Krupánszki Olivér (HÉP-Kecskeméti RC), Lukács Zalán (klub nélkül), Pesti Marcell (HÉP-Kecskeméti RC)

LIBERÓK: Bán Viktor (LV Sport Pénzügyőr SE), Bozóki Bence (Fino Kaposvár SE), Deák Márk (HÉP-Kecskeméti RC)

 

A 2017-es program ITT!
A 2018-as program ITT!