Drámai végjátékban maradt el a továbbjutás Dubajban

Sajnos ezúttal sem sikerült a főtáblára kerülés Hajós Artúrnak és Stréli Bencének a Dubajban zajló Beach Pro Tour Challenge versenyen, miután selejtező első körében lengyel ellenfelük 2:0 arányban győzött ellenük.

Hiába vezettek mindkét játszma elején a magyar fiúk, a szettek közepére rendre a lengyelek tettek szert 2-3 pontos előnyre. A második játszmában 4 pontos lengyel vezetésről (19:15) sikerült egyenlíteni (21:21), de az ezt követő kiélezett küzdelmet is a Korycki/Kruk páros bírta jobban (27:25 oda).

Hajós/Stréli – Korycki/Kruk (lengyel): 0:2 (18:21, 25:27)
A mérkőzés látványosabb akciói az alábbi linken tekinthetők meg:

A következő hetekben az erőnléti edzéseké lesz a főszerep a fiúk életében, hogy a lehető legjobb formában kezdhessék meg a jövő évi szezont. A 2023-as tervek, célok már körvonalazódnak – ezekről hamarosan részletesen is tájékoztatja majd a szövetség a publikumot.