Heti program: rangadó az M4 Sporton, 4 meccs a Hunvolley tv-n

Elég korán kezdődött a hét, hiszen hétfőn Magyar Kupa elődöntő, szerdán pedig Challenge Kupa elődöntő is szerepelt a programban – ezekkel külön, részletesen is foglalkoztunk honlapunkkal –, a meccsek zöme azonban még csak most következik.

 

Csütörtökön mindjárt négy találkozóra is sor kerül: a férfiaknál az éllovas Pénzügyőr látogat a második helyezett Kaposvárhoz – s ezt a találkozót az M4 Sport élőben közvetíti –, míg a négy közé jutásért játszik sorsdöntő mérkőzést egymással a Kazincbarcika és a Kecskemét – ez pedig a hunvolley.tv-n lesz megtekinthető. A nőknél a békéscsabaiak Balatonfüredre (szintén hunvolley.tv), a Nyíregyháza pedig Miskolcra látogat a DVTK-hoz.

Pénteken az UTE és a Vasas méri össze erejét másodszor is a női Extraliga negyeddöntőjében, s ezt szintén közvetíti a hunvolley.tv. Szombaton a női NB I lesz főszerepben: a listavezető MÁV Előre Jászberénybe látogat, A második TFSE a pécsieket fogadja, míg a harmadik Gödöllő hatpontos rangadón látja vendégül az Eötvös DSE-t.

A leg eseménydúsabb nap vasárnap lesz, ekkor a nőknél a DVTK utazik Nyíregyházára, a Kaposvár pedig MTK-hoz Budaörsre. A férfiaknál a dunaújvárosiak kaposvári, és a debreceniek kecskeméti látogatásával zárul az alapszakasz (előbbi meccs a kapos.hu-n, utóbbi pedig a hunvolley.tv-n tekinthető meg). A férfi NB I-ben a Dág a MÁV Előrével vív rangadót, míg a Sümeg a szegedieket fogadja.

 

HETI PROGRAM:
Február 25., csütörtök
17:00 Szent Benedek RA – Swietelsky-BRSE (női Extraliga negyeddöntő, 2. mérkőzés); Tv: hunvolley.tv
17:30 Vegyész RC Kazincbarcika – Kecskemét (férfi Extraliga); Tv: hunvolley.tv
19:00 Diósgyőri VTK – Fatum Nyíregyháza (női Extraliga negyeddöntő, 2. mérkőzés)
20:00 Fino Kaposvár – LV Sport Pénzügyőr (férfi Extraliga); Tv: M4 Sport

Február 26., péntek
18:00 UTE – Vasas Óbuda (női Extraliga negyeddöntő, 2. mérkőzés); Tv: hunvolley.tv

Február 27., szombat
17:00 Jászberény – MÁV Előre Bericap (női NB I)
17:00 Gödöllői RC – DSZC-Eötvös DSE Derecske (női NB I)
18:00 TFSE – PTE-PEAC (női NB I)

Február 28., vasárnap
16:00 Fino Kaposvár – Dunaújvárosi KSE (férfi Extraliga); Tv: kapos.hu
16:00 Dág KSE – MÁV Előre Bericap (férfi NB I)
16:00 Sümeg – Vidux-Szegedi RSE (férfi NB I)
18:00 Fatum Nyíregyháza – Diósgyőri VTK (női Extraliga negyeddöntő, 3. mérkőzés)
18:00 Kecskeméti RC – Debreceni EAC (férfi Extraliga); Tv: hunvolley.tv
19:00 MTK – 1. MCM-Diamant Kaposvár (női Extraliga negyeddöntő, 2. mérkőzés); Tv: hunvolley.tv

(Fotó: Tóth László/DVTK)