Heti program: a Vasas és a BRSE kupameccse a DIGI Sporton

A K&H Női Magyar Kupa Döntő miatti szünet után ezen a héten újra teljes fordulatszámon dübörög a bajnokság, ráadásul két nemzetközi kupamérkőzésre is sor kerül, amelyeket majd a DIGI Sport televízió is közvetít, míg pénteken bajnoki meccset ad az M4 Sport.

 

Ez utóbbiakkal kezdődik majd a hét, hiszen kedden előbb 16 órakor az újdonsült kupagyőztes Vasas lép majd pályára Balázsfalván a Bajnokok Ligája csoportkörének záró fordulójában, míg fél héttől a Békéscsaba fogadja majd a Challenge Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén a görög Olimpiakosz Pireuszt. Mindkét találkozót a DIGI Sport1 közvetíti.

Aztán pénteken egy-egy férfi és női Extraliga-mérkőzéssel kezdődik majd a forduló: a Jászberény az MTK-t – ezt az M4 Sport közvetíti –, a Debrecen pedig az éllovas Pénzügyőrt fogadja. Szombaton újabb női Extraliga-meccsre kerül majd sor: a Nyíregyháza látogat Újpestre – ez utóbbi meccs a Sportstreamen lesz megtekinthető –, s emellett teljes fordulót rendeznek a női NB I-ben.

Vasárnap aztán újabb két női meccs, köztük a forduló rangadója, amelyen az éllovas Kaposvár lép pályára majd Békéscsabán, míg a Vasas a Haladást fogadja (ez utóbbi is látható lesz a Sportstream-en), a férfiaknál pedig a Kecskemét fogadja a Fino Kaposvárt, valamint ezen a napon rendezik a férfi NB I három meccsét is.

 

HETI PROGRAM:
Február 18., kedd
16:00 CSM Alba Blaj (román)–Vasas Óbuda (női Bajnokok Ligája); Tv: DIGI Sport1
18:30 Swietelsky-BRSE–Olympiakosz Pireusz (görög; Challenge Kupa-negyeddöntő); Tv: DIGI Sport1
Február 21., péntek
18:30 Jászberény VT–MTK Budapest (női Extraliga); Tv: M4 Sport
20:00 Debreceni EAC–Pénzügyőr SE (férfi Extraliga)
Február 22., szombat
16:00 MÁV Előre-Bericap–DSZC-Eötvös DSE (női NB I)
17:00 Palota RSC–Gödöllői RC (női NB I)
18:00 Újpesti TE–Fatum-Nyíregyháza (női Extraliga); Tv: Sportstream
18:00 TFSE–Diósgyőri VTK-FUX (női NB I)
18:30 Budaörsi DSE–Szent Benedek RA (női NB I)
Február 23., vasárnap
16:00 MÁV Előre-Bericap–Sümegi RE (férfi NB I)
16:30 Dunaferr SE–Pécsi TE-PEAC (férfi NB I)
16:30 Szolnoki RK–Vidux-Szegedi RSE (férfi NB I)
17.00 Swietelsky-Békéscsabai RSE–1. MCM-Diamant Kaposvár (női Extraliga)
17:00 HÉP-Kecskeméti RC–Fino Kaposvár SE (férfi Extraliga)
18:00 Vasas Óbuda–Haladás Szombathely (női Extraliga); Tv: Sportstream