Heti program: BL-selejtező és bajnoki is a képernyőn

Ezen a héten is zsúfolt program vár a röplabdabarátokra, hiszen nem kevesebb, mint 22 bajnoki nemzetközi, illetve Magyar Kupa találkozóra kerül sor a hét folyamán. Ráadásul két mérkőzést a televízióban is megtekinthetnek az érdeklődők: a Vasas Bajnokok Ligája selejtezőjét szerdán a DIGI Sport1, a Kaposvár–Nyíregyháza rangadót csütörtökön az M4 Sport közvetíti.

 

A program már kedden elkezdődik négy női Magyar Kupa találkozóval, a szerdai nemzeti ünnepen pedig három bajnokira – köztük a Békéscsaba–UTE rangadóra –, valamint a Ludovika Arénában a Vasas Óbuda és az albán Partizani Tirana Bajnokok Ligája-selejtezőjére kerül sor, s ez utóbbit közvetíti a DIGI Sport1.

Csütörtökön egy találkozót rendeznek, viszont ez is egy rangadó lesz: a kupagyőztes és bajnoki ezüstérmes Fatum-Nyíregyháza látogat a trónkövetelő 1. MCM-Diamant Kaposvárhoz, és a két csapat összecsapása ugyancsak érdekes csemegének ígérkezik, amit az M4 Sporton tekinthetnek meg az érdeklődők.

Pénteken a Hungast Haladás vendégeskedik Jászberényben, emellett pedig újabb két férficsapattal bővül a Magyar Kupa negyeddöntőjének névsora. Szombaton négy női meccsre kerül sor, köztük az MTK és a Vasas Óbuda Extraliga-meccse emelkedik ki. Vasárnap öt férfi bajnokira kerül sor, míg a Magyar Kupában a Békéscsaba látogat Diósgyőrbe.

 

HETI PROGRAM:
Október 22., kedd
17:00 Budaörs – Jászberény (női Magyar Kupa-nyolcaddöntő, 1. mérkőzés)
18:30 MÁV Előre-Bericap – 1. MCM-Diamant Kaposvár (női Magyar Kupa-nyolcaddöntő, 1. mérkőzés)
19:00 Gödöllői RC – MTK Budapest (női Magyar Kupa-nyolcaddöntő, 1. mérkőzés)
19:00 Palota – Szent Benedek-Balatonfüred (női Magyar Kupa-nyolcaddöntő, 1. mérkőzés)
Október 23., szerda
18:00 Vasas Óbuda – Partizani Tirana (női BL-selejtező), Ludovika Aréna; Tv: DIGI Sport
18:00 Békéscsabai RSE – UTE (női Extraliga)
18:00 Kecskeméti RC – PTE-PEAC (férfi NB I)
18:30 DVTK-Fux – Budaörs (női NB I)
Október 24., csütörtök
20:00 1. MCM-Diamant Kaposvár – Fatum-Nyíregyháza (női Extraliga); Tv: M4 Sport
Október 25., péntek
19:00 Jászberény – Hungast Haladás (női Extraliga)
19:00 Vidux-Szegedi RSE – Vegyész RC Kazincbarcika (férfi Magyar Kupa-nyolcaddöntő, visszavágó)
19:00 TFSE – Fino Kaposvár (férfi Magyar Kupa-nyolcaddöntő)
Október 26., szombat
15:00 DSZC-Eötvös DSE – MÁV Előre-Bericap (női NB I)
18:00 MTK Budapest – Vasas Óbuda (női Extraliga)
18:00 Szent Benedek-Balatonfüred – Gödöllői RC (női NB I)
18:00 TFSE – Palota (női NB I)
Október 27., vasárnap
16:00 MÁV Előre-Bericap – Pénzügyőr (férfi NB I)
16:30 Dunaferr – Fino Kaposvár (férfi NB I)
17:00 Vegyész RC Kazincbarcika – Sümeg (férfi NB I)
18:00 Debreceni EAC – Szolnok (férfi NB I)
18:30 DVTK Fux – Békéscsabai RSE (női Magyar Kupa-nyolcaddöntő, 1. mérkőzés)
19:00 MAFC-BME – Vidux-Szegedi RSE (férfi NB I); Tv: Sportstream