Férfi NB I: Tovább menetel a VRCK az NB I-ben

A férfi NB I A-csoportjának egyetlen szombati mérkőzésén a címvédő VRCK magabiztos győzelmet aratott az újonc SZESE-Győr ellen.

FÉRFI RÖPLABDA NB I, A-CSOPORT:

Vegyész RC Kazincbarcika – SZESE Győr 3-0 (13, 13, 9)

Don Bosco Sportközpont, 300 néző. V.: Pőcze, Tillmann.

VRCK: Juhász 7, Toronyai 4, Blázsovics, Árva 21, Gebhardt N. 14, Pálfi 3. Csere: Dudás (liberó), Bibók 5. Vezetőedző: Marek Kardos.

Győr: Földes 1, Horváth 8, Falvay 7, Leiner 1, Biró 7, Mészáros 1. Csere: Lengyel (liberó), Csanik 1, Bicskó. Vezetőedző: Fehér Tibor.

Az eredmény alakulása. I. játszma: 8:5, 16:8, 21:8. II. játszma: 8:4, 16:8, 21:11. III. játszma: 8:2, 16:5, 21:7.

Marek Kardos: – Jól játszottak a debütáló fiatalok, persze sokat kell még tanulniuk, de bizonyították, hogy az ilyen meccseken lehet rájuk számítani.

Fehér Tibor: – Sajnos foghíjas társasággal érkeztünk, többen is lebetegedtek az utolsó pillanatban. Igyekeztünk, sajnos most ennyire futotta, de annak örülök, hogy ismét jó hangulata volt az összecsapásnak. Köszönjük a kazincbarcikai szurkolóknak a vendégszeretetüket.