Heti program: rajt a Challenge-kupában, rangadók az Extraligában

Bár a Kazincbarcika és a Békéscsaba már szerepelt az idei BL-selejtezőkben, a nemzetközi kupák igazi nagyüzeme majd csak ezen a héten indul, hiszen négy csapatunk is pályára lép majd a Challenge-kupában.

 

A Magyar Kupa nyolcaddöntőjében már csak két mérkőzés van hátra, így valamelyest csökkentek a mérkőzések számai, de azért így sem fognak unatkozni a röplabda rajongók, hiszen mindössze a hétfőre nem jutott mérkőzés. A hátralévő két kupameccsre kedden kerül majd sor, s ezzel lesz teljes a legjobb nyolc mezőnye a nőknél is.

Szerdán és csütörtökön a négy Challenge-kupa meccs mellett az M4 Sport „megszokott” röplabdás napján, csütörtökön a Vegyész és a MAFC bajnokiját is megnézhetik az érdeklődők a televízióban, vagy a helyszínen. Péntektől pedig már a bajnokságé a főszerep, olyan rangadókkal, mint a szombati UTE–Vasas, vagy a vasárnapi Nyíregyháza–Békéscsaba találkozók.

 

A HÉT PROGRAMJA:
November 6., kedd
19:00 Fatum Nyíregyháza – Budaörs (női Magyar Kupa-nyolcaddöntő, visszavágó)
19:00 MÁV Előre – Swietelsky-BRSE (női Magyar Kupa-nyolcaddöntő)
November 7., szerda
16:30 Slávia Bratislava (szlovák) – Jászberény (női Challenge-kupa, 1. forduló)
18:00 Formula Formis Rogoza (szlovén) – Vasas Óbuda (női Challenge-kupa, 1. forduló)
19:30 UVC Holding Graz (osztrák) – Fino Kaposvár (férfi Challenge-kupa, 1. forduló)
November 8., csütörtök
17:30 VRCK – MAFC-BME (férfi NB I, A-csoport); Tv: M4 Sport
19:00 Klagenfurt (osztrák) – Pénzügyőr (férfi Challenge-kupa, 1. forduló)
November 9., péntek
19:00 Jászberény – Hungast Haladás (női Extraliga)
November 10., szombat
17:00 MTK Budapest – 1. MCM Diamant Kaposvári Egyetem (női NB I)
17:00 Budaörs – Palota (női NB I)
18:00 UTE – Vasas Óbuda (női Extraliga)
19:00 TFSE – Szent Benedek-Balatonfüred (női NB I)
November 11., vasárnap
13:00 VRCK – PTE-PEAC (férfi NB I, A-csoport)
16:30 Dunaferr – Sümeg (férfi NB I, B-csoport)
17:00 SZESE Győr – MAFC-BME (férfi NB I, A-csoport)
17:00 LV Sport Pénzügyőr – MÁV Előre (férfi NB I, A-csoport)
17:00 Penta Gödöllői RC – Diósgyőri VTK FUX (női NB I)
18:00 Fatum Nyíregyháza – Swietelsky-BRSE (női Extraliga)
19:00 Kecskemét – Szolnok (férfi NB I, B-csoport)