Heti program: meccsdömpinggel indul az idény

Bár a múlt héten már több Magyar Kupa-selejtezőre is sor került, a bajnokság hétfőn, a bajnok Kazincbarcika pécsi vendégjátékával rajtol. Innentől kezdve viszont minden napra jutnak mérkőzések.

 

A Magyar Kupa selejtezőjében hétfőtől péntekig minden napra jut mérkőzés, szerdán (Haladás–BRSE) és csütörtökön (Nyíregyháza–Jászberény) azonban már két Extraliga-mérkőzést is játszanak, míg a férfi NB I rangadóját (VRCK–Pénzügyőr) az M4Sport televízióban is követhetik az érdeklődők.

Férfi bajnokikat pénteken, szombaton és vasárnap is láthatnak, női Extraliga-meccsekre – köztük az UTE–BRSE rangadóra – viszont csak szombaton kerül sor, míg a női NB I mind a négy találkozóját vasárnap játsszák.

 

HETI PROGRAM:
2018.10.01., hétfő
18:30 MÁV Előre – Kispest SE (női Magyar Kupa-selejtező, 1. mérkőzés)
20:00 PEAC – VRCK (férfi NB I, A-csoport)
2018.10.02., kedd
17:30 MÁV Előre – Sümegi RE (férfi Magyar Kupa-selejtező)
2018.10.03., szerda
19:00 Haladás Szombathely – BRSE (női Extraliga)
19:00 Palota – Diósgyőri VTK (női Magyar Kupa-selejtező, 1. mérkőzés)
2018.10.04., csütörtök
19:00 Fatum Nyíregyháza – Jászberény (női Extraliga)
19:30 Pénzügyőr – Budaörs (női Magyar Kupa-selejtező)
20:00 VRCK – Pénzügyőr (férfi NB I, A-csoport), Tv: M4Sport
2018.10.05., péntek
18:00 KÖZGÁZ – Debreceni EAC (női Magyar Kupa-selejtező, visszavágó)
19:00 Szolnok – Kecskemét (férfi NB I, B-csoport)
2018.10.06., szombat
16:00 Sümeg – Dunaferr (férfi NB I, B-csoport)
17:00 Vasas Óbuda – Haladás Szombathely (női Extraliga)
19:30 UTE – BRSE (női Extraliga)
2018.10.07., vasárnap
16:00 Fino Kaposvár – DEAC (férfi NB I, B-csoport)
16:00 MÁV Előre – Pénzügyőr (férfi NB I, A-csoport)
17:00 Palota – TFSE (női NB I)
17:00 MTK Budapest – Penta Gödöllői RC (női NB I)
18:00 Szent Benedek-Balatonfüred – 1. MCM Diamant Kaposvári Egyetem (női NB I)
18:45 DVTK – Budaörsi DSE (női NB I)
19:00 MAFC – SZESE Győr (férfi NB I, A-csoport)

Az alacsonyabb osztályú és korosztályos programot IDE kattintva tekinthetik meg!