A 2018-as év első elnökségi ülése

Kedden délután megtartotta 2018-as évindító ülését a Magyar Röplabda Szövetség elnöksége, melynek első mozzanataként Dr. Kovács Ferenc elnök aláírta az MRSZ központi irodájának bővítéséről...

A Pénzügyőr jutott utolsóként a kupaelődöntőbe

Lejátszották az utolsó Magyar Kupa-negyeddöntőt. Ezen a tavalyi döntős Pénzügyőr a Dunaferrt fogadta és győzte le három játszmában. A fővárosi csapat így kettős győzelemmel...

UTÁNPÓTLÁS TEREMRÖPLABDA

A csabai munka elismerése az akadémia elindítása

Gőzerővel folynak az előkészületek Békéscsabán, ahol valóra válhat a nagy álom: Európa egyik legnagyobb utánpótlás-projektjeként, Magyarország Kormányának csaknem 2 milliárdos forrásával elindulhat a Békéscsabai...

Az utánpótlás hóröplabda ob versenykiírása – a felnőttek péntekig nevezhetnek

A felnőttekhez hasonlóan elkészült az első ízben megrendezésre kerülő utánpótlás hóröplabda országos bajnokság versenykiírása is. A felnőttek országos bajnokságának nevezési határideje január 19-én, pénteken...

FOGYTÉKKAL ÉLŐK SPORTJA

Kialakult a felsőház az ülőröplabda bajnokságban

Hétvégen zajlott az ülőröplabda magyar bajnokság második fordulója. Ezzel lezárult az alapszakasz, s jövőre alsó és felső házban folynak a küzdelmek.   A két forduló alapján...

P Á L Y Á Z A T I  F E L H Í V Á S

a Magyar Röplabda Szövetség Operatív Igazgatói munkakörének betöltésére

A Magyar Röplabda Szövetség (továbbiakban: MRSZ) Operatív Igazgatói beosztás betöltésére pályázatot hirdet.


OMB NEVEZÉSEK:2018.01.16. 20 órától

OMB nevezés leány
OMB nevezés fiú

Magyar Kupa mérkőzések

Elődöntő:
Fatum-Nyíregyháza– Vasas Óbuda
Jászberény– Linamar-BRSE

Negyeddöntő:
MAFC BME – HÉP-Kecskemét (első mérkőzés 0:3)
Dunaferr SE – Pénzügyőr/Szeged
Sümegi RE – Fino Kaposvár
Vegyész RC Kazincbarcika – Szolnoki RA

NBI mérkőzések

2018.01.14 17:00 Fatum-Nyíregyháza-1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem 3:0
2018.01.14 18:00 Vasas Óbuda-Jászberény Volleyball Team 1:3
2018.01.14 18:30 UTE -LINAMAR-Békéscsabai Röplabda Sport Kft 1:3
2018.02.17 17:00 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem-LINAMAR-Békéscsabai Röplabda Sport Kft
2018.01.19 19:00 Jászberény Volleyball Team-UTE
2018.01.21 17:00 Fatum-Nyíregyháza-Vasas Óbuda
2018.03.06 19:00 Vasas Óbuda-1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem
2018.01.28 18:30 UTE-Fatum-Nyíregyháza
2018.01.16 18:00 LINAMAR-Békéscsabai Röplabda Sport Kft-Jászberény Volleyball Team 3:0
2018.02.01 18:00 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem-Jászberény Volleyball Team
2018.02.02 18:00 Fatum-Nyíregyháza-LINAMAR-Békéscsabai Röplabda Sport Kft
2018.02.02 19:00 Vasas Óbuda-UTE
2018.02.04 18:00 UTE-1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem
2018.02.04 16:00 LINAMAR-Békéscsabai Röplabda Sport Kft-Vasas Óbuda
2018.02.04 18:00 Jászberény Volleyball Team-Fatum-Nyíregyháza
2018.02.10 17:00 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem-Fatum-Nyíregyháza
2018.02.10 18:00 Jászberény Volleyball Team-Vasas Óbuda
2018.02.11 16:00 LINAMAR-Békéscsabai Röplabda Sport Kft-UTE
2018.01.19 18:00 LINAMAR-Békéscsabai Röplabda Sport Kft-1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem
2018.02.17 18:00 UTE-Jászberény Volleyball Team
2018.02.15 19:00 Vasas Óbuda-Fatum-Nyíregyháza
2018.02.23 18:00 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem-Vasas Óbuda
2018.02.25 17:00 Fatum-Nyíregyháza-UTE
2018.02.23 19:00 Jászberény Volleyball Team-LINAMAR-Békéscsabai Röplabda Sport Kft
2018.03.02 19:00 Jászberény Volleyball Team-1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem
2018.03.03 17:00 LINAMAR-Békéscsabai Röplabda Sport Kft-Fatum-Nyíregyháza
2018.03.03 18:00 UTE-Vasas Óbuda
2018.03.09 18:00 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem-UTE
2018.január 31-ig
adják meg Vasas Óbuda-LINAMAR-Békéscsabai Röplabda Sport Kft
2018.03.09 17:00 Fatum-Nyíregyháza-Jászberény Volleyball Team

2018.01.14 17:00 Penta Gödöllői Röplabda Club-Palota Volleyball Kft 3:1
2018.01.13 17:00 TFSE-Haladás Szombathely 0:3
2018.01.13 17:00 Budaörsi DSE-MTK Budapest 2:3
2018.01.13 17:00 Budaörsi DSE-MTK Budapest
2018.01.20 17:00 Palota Volleyball Kft-MTK Budapest
2018.01.20 18:00 Haladás Szombathely-Budaörsi DSE
2018.01.21 17:00 Penta Gödöllői Röplabda Club-TFSE
2018.01.28 17:00 TFSE-Palota Volleyball Kft
2018.01.27 17:00 Budaörsi DSE-Penta Gödöllői Röplabda Club
2018.01.27 17:00 MTK Budapest-Haladás Szombathely
2018.02.02 17:00 Palota Volleyball Kft-Haladás Szombathely
2018.02.02 19:00 Penta Gödöllői Röplabda Club-MTK Budapest
2018.02.02 17:00 TFSE-Budaörsi DSE
2018.02.04 17:00 Budaörsi DSE-Palota Volleyball Kft
2018.02.04 17:00 MTK Budapest-TFSE
2018.02.04 18:00 Haladás Szombathely-Penta Gödöllői Röplabda Club
2018.02.08 20:00 Palota Volleyball Kft-Penta Gödöllői Röplabda Club
2018.02.10 16:00 Haladás Szombathely-TFSE
2018.02.10 17:00 MTK Budapest-Budaörsi DSE
2018.02.17 17:00 MTK Budapest-Palota Volleyball Kft
2018.02.17 17:00 Budaörsi DSE-Haladás Szombathely
2018.02.18 17:00 TFSE-Penta Gödöllői Röplabda Club
2018.02.24 17:00 Palota Volleyball Kft-TFSE
2018.02.24 18:00 Penta Gödöllői Röplabda Club-Budaörsi DSE
2018.02.25 18:00 Haladás Szombathely-MTK Budapest
2018.03.03 18:00 Haladás Szombathely-Palota Volleyball Kft
2018.03.03 17:00 MTK Budapest-Penta Gödöllői Röplabda Club
2018.03.03 17:00 Budaörsi DSE-TFSE
2018.03.08 20:00 Palota Volleyball Kft-Budaörsi DSE
2018.03.11 17:00 TFSE-MTK Budapest
2018.03.10 17:00 Penta Gödöllői Röplabda Club-Haladás Szombathely

2017.09.24 17:30 DEAC SNK Kft-VRCK Volleyball Kft 0:3
2017.09.24 15:00 Dunaferr SE-Sümegi Röplabda Egyesület 3:0
2017.09.24 17:00 Pénzügyőr SE-HÉP-Kecskeméti RC 3:2
2017.09.24 17:00 Szolnoki Röplabda Akadémia-MAFC-BME 3:1
2017.09.24 16:00 MÁV Előre SC-PTE-PEAC 3:0
2017.09.27 17:30 VRCK Volleyball Kft-Dunaferr SE
2017.10.01 16:00 MAFC-BME-MÁV Előre SC 3:0
2017.10.01 17:00 HÉP-Kecskeméti RC-Szolnoki Röplabda Akadémia 3:0
2017.10.01 16:00 Sümegi Röplabda Egyesület-Pénzügyőr SE 0:3
2017.10.01 17:00 FINO Kaposvár SE-DEAC SNK Kft 3:0
2017.10.05 17:00 Dunaferr SE-FINO Kaposvár SE 0:3
2017.10.08 16:00 MÁV Előre SC-HÉP-Kecskeméti RC 0:3
2017.10.08 16:00 PTE-PEAC-MAFC-BME 3:2
2017.10.08 17:30 VRCK Volleyball Kft-Pénzügyőr SE 3:0
2017.10.15 16:00 Sümegi Röplabda Egyesület-MÁV Előre SC eredmény 2:3
2017.10.15 17:30 VRCK Volleyball Kft-Szolnoki Röplabda Akadémia 3:0
2017.10.15 17:00 FINO Kaposvár SE-Pénzügyőr SE 3:1
2017.10.15 13:00 DEAC SNK Kft-Dunaferr SE 0:3
2017.10.15 15:00 PTE-PEAC-HÉP-Kecskeméti RC 0:3
2017.10.22 17:00 Pénzügyőr SE-DEAC SNK Kft 3:0
2017.10.22 17:00 Szolnoki Röplabda Akadémia-FINO Kaposvár SE 0:3
2017.10.22 16:00 MÁV Előre SC-VRCK Volleyball Kft 0:3
2017.10.21 15:00 PTE-PEAC-Sümegi Röplabda Egyesület 3:0
2017.10.22 16:00 MAFC-BME-HÉP-Kecskeméti RC 0:3
2017.10.29 16:00 Sümegi Röplabda Egyesület-MAFC-BME 1:3
2017.10.28 17:30 VRCK Volleyball Kft-PTE-PEAC 3:0
2017.10.29 17:00 FINO Kaposvár SE-MÁV Előre SC 3:0
2017.10.29 17:30 DEAC SNK Kft-Szolnoki Röplabda Akadémia 0:3
2017.10.29 15:00 Dunaferr SE-Pénzügyőr SE 0:3
2017.10.31 18:45 MAFC-BME-VRCK Volleyball Kft 0:3
2017.11.05 17:00 Szolnoki Röplabda Akadémia-Dunaferr SE 3:0
2017.11.05 16:00 MÁV Előre SC-DEAC SNK Kft 3:1
2017.11.05 15:00 PTE-PEAC-FINO Kaposvár SE 0:3
2017.11.05 15:30 HÉP-Kecskeméti RC-Sümegi Röplabda Egyesület 3:0
2017.11.11 17:30 VRCK Volleyball Kft-HÉP-Kecskeméti RC 3:1
2017.11.12 17:00 FINO Kaposvár SE-MAFC-BME 3:0
2017.11.12 17:30 DEAC SNK Kft-PTE-PEAC 0:3
2017.11.12 15:00 Dunaferr SE-MÁV Előre SC 3:2
2017.11.12 17:00 Pénzügyőr SE-Szolnoki Röplabda Akadémia 3:1
2017.11.19 16:00 MÁV Előre SC-Pénzügyőr SE 0:3
2017.11.19 15:00 PTE-PEAC-Dunaferr SE 2:3
2017.11.19 16:00 MAFC-BME-DEAC SNK Kft 3:0
2017.11.19 17:00 HÉP-Kecskeméti RC-FINO Kaposvár SE 3:1
2017.11.19 16:00 Sümegi Röplabda Egyesület-VRCK Volleyball Kft 0:3
2017.11.26 17:00 FINO Kaposvár SE-Sümegi Röplabda Egyesület 3:0
2017.11.26 17:30 DEAC SNK Kft-HÉP-Kecskeméti RC 0:3
2017.11.26 16:30 Dunaferr SE-MAFC-BME 3:0
2017.11.26 17:00 Pénzügyőr SE-PTE-PEAC 3:0
2017.11.26 17:00 Szolnoki Röplabda Akadémia-MÁV Előre SC 0:3
2017.12.03 16:00 PTE-PEAC-Szolnoki Röplabda Akadémia 0:3
2017.12.03 16:00 MAFC-BME-Pénzügyőr SE 0:3
2017.12.03 17:00 HÉP-Kecskeméti RC-Dunaferr SE 3:0
2017.12.03 16:00 Sümegi Röplabda Egyesület-DEAC SNK Kft 3:0
2017.12.03 17:30 VRCK Volleyball Kft-FINO Kaposvár SE 3:0
2017.12.10 17:30 VRCK Volleyball Kft-DEAC SNK Kft 3:0
2017.12.10 16:00 Sümegi Röplabda Egyesület-Dunaferr SE 3:2
2017.12.10 17:00 HÉP-Kecskeméti RC-Pénzügyőr SE 3:2
2017.12.10 16:00 MAFC-BME-Szolnoki Röplabda Akadémia 3:0
2017.12.10 15:00 PTE-PEAC-MÁV Előre SC 3:1
2017.12.17 16:00 MÁV Előre SC-MAFC-BME 3:1
2017.12.17 17:00 Szolnoki Röplabda Akadémia-HÉP-Kecskeméti RC 0:3
2017.12.17 17:00 Pénzügyőr SE-Sümegi Röplabda Egyesület 3:0
2017.12.17 16:30 Dunaferr SE-VRCK Volleyball Kft 0:3
2017.12.17 17:30 DEAC SNK Kft-FINO Kaposvár SE 0:3
2018.01.07 17:00 FINO Kaposvár SE-Dunaferr SE
2018.01.07 17:00 FINO Kaposvár SE-Dunaferr SE 3:0
2018.01.07 17:00 HÉP-Kecskeméti RC-MÁV Előre SC 3:0
2018.01.07 17:00 Sümegi Röplabda Egyesület-Szolnoki Röplabda Akadémia 2:3
2018.01.07 17:00 MAFC-BME-PTE-PEAC 3:0
2018.01.14 17:00 HÉP-Kecskeméti RC-PTE-PEAC

NBI bajnokság

H. Csapat Gy. V. Ny.-V. Pont
1. Linamar–Békéscsaba 2 6:1 6
2. Fatum-Nyíregyháza 1 3:0 3
3. Jászberényi RK 1 1 3:4 3
4. UTE 1 1:3 0
5. Vasas
1 1:3 0
6. 1.MCM-Diamant Kaposvár
1 0:3 0
H. Csapat Gy. V. Ny.-V. Pont
1. Szombathely 1 3:0 3
2. Penta Gödöllő RC 1 3:1 3
3. MTK 1 3:2 2
4. Budaörs  DSE 1 2:3 1
5. Palota RSC 1 1:3 0
6. TFSE 1 0:3 0
H. Csapat Gy. V. Ny.-V. Pont
1. Kazincbarcika 13 39:1 39
2. HÉP-Kecsemét 12 2 39:9 36
3. FINO-Kaposvár 10 2 31:8 30
4. Pénzügyőr 9 4 31:15 27
5. Dunaferr SE 6 8 18:26 17
6. MAFC-BME 5 8 19:25 16
7. MÁV-Előre 5 8 19:28 15
8. Szolnok-RA 5 8 16:27 14
9. PTE-PEAC 4 9 14:30 12
10. Sümegi RE 3 10 14:33 10
11. DEAC 13 1:39 0

TAO dokumentumok-igazgatóság

TAO általános információk:
Telefon: +36 1-800-9470-0-ás gomb
Email:taoinfo@hunvolley.hu
Igazgató:

Dr. Tamás Henriette
Telefon: +36 1-800-9470-4-es gomb
Email:henriette.tamas@hunvolley.hu
TAO Jogi ügyek:
Dr. Marancsik Violetta
Telefon: +36 1-800-9470-3-as gomb
Email:violetta.marancsik@hunvolley.hu
TAO Jóváhagyás:
Kiss Tünde
Telefon: +36 1-800-9470-2-es gomb
Email:kiss.tunde@hunvolley.hu
TAO Ellenőrzés:
Harmat Ildikó
Telefon: +36 1-800-9470-1-es gomb
Email:ildiko.harmat@hunvolley.hu

Eseménynaptár

Strandröplabda OB 2017 Lupa Sziget 2. rész

Strandröplabda OB 2017 Döntő

 Facebook csatornánk

3 days ago
3 days ago
« 1 of 141 »

Programok

Instagram csatornánk

Load More
Something is wrong.
Instagram token error.