Sportolói életpálya – szeminárium és tájékoztató

Felismerve az aktív pályafutásukat befejező sportolóink előtt álló társadalmi és civil kihívásokat, a Magyar Olimpiai Bizottság elkötelezett élharcosa mind a sportolói kettős képzésnek, mind...

UTÁNPÓTLÁS TEREMRÖPLABDA

November 29-én: Egy nap az utánpótlásért

November 29-én a Hunguest Hotel Millenniumban (1089 Budapest, Üllői út 94-98.) immár hetedszer az Utanpotlassport.hu szervezésében: interaktív, praktikus tanácsokkal, ötletekkel szolgáló konferencia a Decathlon és...

A strandröplabdázókat köszöntötték Gödöllőn

Immár hagyományosan, az első terembajnoki mérkőzés előtt köszöntötte a Penta Gödöllői RC a nyári strandröplabda országos bajnokságon sikerrel szerepelt versenyzőket. Az UTE elleni találkozót...

FOGYTÉKKAL ÉLŐK SPORTJA

Ülőröplabda-válogatottjaink a ranglista 4. és 6. helyén

A poreci ülőröplabda Európa-bajnokság befejeztével az európai szövetség frissítette a kontinentális ranglistát. Mindkét válogatottunk nagyon előkelő helyen áll a jelenlegi listán: az Eb-n hatodik...

Magyar Kupa mérkőzések

Nyolcaddöntő:
2017.10.01 11:00 EVSI-DEAC 3:0
2017.09.28 19:00 RÖAK-Sport 36 Kaposvár-MÁV Előre SC 0:3
2017.10.04 19:00 MÁV Előre SC-RÖAK-Sport 36 Kaposvár 3:0
okt. 15-ig DVTK-Szent Benedek-Balatonfüred 1:3
okt. 15-ig Szent Benedek-Balatonfüred-DVTK

Selejtező:
2017.10.15 15:00 Szegedi RSE-GLP Nyíregyháza 3:0
2017.10.05 20:00 TFSE-Pénzügyőr SE-Debrecen 3:2

Nyolcaddöntő:
nov. 19-ig PTE-PEAC-MAFC-BME 1:3
nov. 19-ig MAFC-BME-PTE-PEAC
2017.11.04 16:30 Óbudai Egyetem-Kandó SC-HÉP-Kecskeméti RC
2017.10.18 18:30 DESOK DEAC SNK Kft-Dunaferr SE
2017.11.15 17:00 Dunaferr SE-DEAC SNK Kft.
nov. 19-ig F-MK-002 győztese-Pénzügyőr SE
2017.11.09 20.40 1. Kertvárosi Sport Egylet-Sümegi Röplabda Egyesület
2017.11.09 18:00 MEAFC-FINO Kaposvár SE
2017.10.12 19:00 MÁV Előre SC-VRCK Volleyball Kft 0:3
2017.10.05 17:30 VRCK Volleyball Kft-MÁV Előre SC 3:0
nov. 19-ig TFSE-Szolnoki Röplabda Akadémia

NBI mérkőzések

2017.10.13 19:00
Jászberény Volleyball Team-Budaörsi DSE 3:0

2017.10.14 18:00
LINAMAR-Békéscsabai Röplabda Sport Kft-Penta Gödöllői Röplabda Club 3:0

2017.10.14 18:00
UTE-Haladás Szombathely 3:0

2017.10.21 17:00
Budaörsi DSE-Haladás Szombathely 3:0

2017.10.21 18:00
Penta Gödöllői Röplabda Club-UTE 0:3

2017.10.31 19:00
Jászberény Volleyball Team-LINAMAR-Békéscsabai Röplabda Sport Kft

2017.11.08 18:00
LINAMAR-Békéscsabai Röplabda Sport Kft-Budaörsi DSE 3:0

2017.10.28 18:00
UTE-Jászberény Volleyball Team

2017.10.29 18:00
Haladás Szombathely-Penta Gödöllői Röplabda Club 1:3
2017.11.04 17:00
Budaörsi DSE-Penta Gödöllői Röplabda Club 3:1
2017.11.03 19:00
Jászberény Volleyball Team-Haladás Szombathely 3:0
2017.11.04 17:00
LINAMAR-Békéscsabai Röplabda Sport Kft-UTE 3:0
2017.11.12 18:00
UTE-Budaörsi DSE 3:1
2017.11.28 19:00
Haladás Szombathely-LINAMAR-Békéscsabai Röplabda Sport Kft
2017.11.11 18:00
Penta Gödöllői Röplabda Club-Jászberény Volleyball Team 2:3
2017.11.18 17:00
Budaörsi DSE-Jászberény Volleyball Team 1:3
2017.11.19 18:00
Penta Gödöllői Röplabda Club-LINAMAR-Békéscsabai Röplabda Sport Kft 0:3
2017.11.18 18:00
Haladás Szombathely-UTE 1:3
2017.11.25 18:00
Haladás Szombathely-Budaörsi DSE
2017.11.25 18:00
UTE-Penta Gödöllői Röplabda Club
2017.11.26 18:00
LINAMAR-Békéscsabai Röplabda Sport Kft-Jászberény Volleyball Team

2017.10.13 18:00 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem-TFSE 3:0
2017.10.14 17:00 Palota Volleyball Kft-Fatum-Nyíregyháza 0:3
2017.10.15 18:00 Vasas Óbuda-MTK Budapest 3:0
2017.10.22 17:00 TFSE-MTK Budapest 1:3
2017.10.21 17:00 Fatum-Nyíregyháza-Vasas Óbuda 2:3
2017.10.22 16:00 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem-Palota Volleyball Kft 3:0
2017.10.28 17:00 Palota Volleyball Kft-TFSE 2:3
2017.11.06 19:00 Vasas Óbuda-1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem 3:1
2017.10.28 17:00 MTK Budapest-Fatum-Nyíregyháza 0:3
2017.11.05 17:00 TFSE-Fatum-Nyíregyháza 0:3
2017.11.03 18:00 1. MCM-Diamant Kaposvári -MTK Budapest 3:0
2017.11.04 17:00 Palota Volleyball Kft-Vasas Óbuda 0:3
2017.11.10 19:00 Vasas Óbuda-TFSE 3:0
2017.11.11 17:00 MTK Budapest-Palota Volleyball Kft 3:1
2017.11.09 18:00 Fatum-Nyíregyháza-1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem 3:1
2017.11.19 17:00 TFSE-1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem 0:3
2017.11.19 17:00 Fatum-Nyíregyháza-Palota Volleyball Kft 3:0
2017.11.19 17:00 MTK Budapest-Vasas Óbuda 2:3
2017.11.25 17:00 MTK Budapest-TFSE
2017.11.29 19:00 Vasas Óbuda-Fatum-Nyíregyháza
2017.11.25 17:00 Palota Volleyball Kft-1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem

2017.09.24 17:30 DEAC SNK Kft-VRCK Volleyball Kft 0:3
2017.09.24 15:00 Dunaferr SE-Sümegi Röplabda Egyesület 3:0
2017.09.24 17:00 Pénzügyőr SE-HÉP-Kecskeméti RC 3:2
2017.09.24 17:00 Szolnoki Röplabda Akadémia-MAFC-BME 3:1
2017.09.24 16:00 MÁV Előre SC-PTE-PEAC 3:0
2017.09.27 17:30 VRCK Volleyball Kft-Dunaferr SE
2017.10.01 16:00 MAFC-BME-MÁV Előre SC 3:0
2017.10.01 17:00 HÉP-Kecskeméti RC-Szolnoki Röplabda Akadémia 3:0
2017.10.01 16:00 Sümegi Röplabda Egyesület-Pénzügyőr SE 0:3
2017.10.01 17:00 FINO Kaposvár SE-DEAC SNK Kft 3:0
2017.10.05 17:00 Dunaferr SE-FINO Kaposvár SE 0:3
2017.10.08 16:00 MÁV Előre SC-HÉP-Kecskeméti RC 0:3
2017.10.08 16:00 PTE-PEAC-MAFC-BME 3:2
2017.10.08 17:30 VRCK Volleyball Kft-Pénzügyőr SE 3:0
2017.10.15 16:00 Sümegi Röplabda Egyesület-MÁV Előre SC eredmény 2:3
2017.10.15 17:30 VRCK Volleyball Kft-Szolnoki Röplabda Akadémia 3:0
2017.10.15 17:00 FINO Kaposvár SE-Pénzügyőr SE 3:1
2017.10.15 13:00 DEAC SNK Kft-Dunaferr SE 0:3
2017.10.15 15:00 PTE-PEAC-HÉP-Kecskeméti RC 0:3
2017.10.22 17:00 Pénzügyőr SE-DEAC SNK Kft 3:0
2017.10.22 17:00 Szolnoki Röplabda Akadémia-FINO Kaposvár SE 0:3
2017.10.22 16:00 MÁV Előre SC-VRCK Volleyball Kft 0:3
2017.10.21 15:00 PTE-PEAC-Sümegi Röplabda Egyesület 3:0
2017.10.22 16:00 MAFC-BME-HÉP-Kecskeméti RC 0:3
2017.10.29 16:00 Sümegi Röplabda Egyesület-MAFC-BME 1:3
2017.10.28 17:30 VRCK Volleyball Kft-PTE-PEAC 3:0
2017.10.29 17:00 FINO Kaposvár SE-MÁV Előre SC 3:0
2017.10.29 17:30 DEAC SNK Kft-Szolnoki Röplabda Akadémia 0:3
2017.10.29 15:00 Dunaferr SE-Pénzügyőr SE 0:3
2017.10.31 18:45 MAFC-BME-VRCK Volleyball Kft 0:3
2017.11.05 17:00 Szolnoki Röplabda Akadémia-Dunaferr SE 3:0
2017.11.05 16:00 MÁV Előre SC-DEAC SNK Kft 3:1
2017.11.05 15:00 PTE-PEAC-FINO Kaposvár SE 0:3
2017.11.05 15:30 HÉP-Kecskeméti RC-Sümegi Röplabda Egyesület 3:0
2017.11.11 17:30 VRCK Volleyball Kft-HÉP-Kecskeméti RC 3:1
2017.11.12 17:00 FINO Kaposvár SE-MAFC-BME 3:0
2017.11.12 17:30 DEAC SNK Kft-PTE-PEAC 0:3
2017.11.12 15:00 Dunaferr SE-MÁV Előre SC 3:2
2017.11.12 17:00 Pénzügyőr SE-Szolnoki Röplabda Akadémia 3:1
2017.11.19 16:00 MÁV Előre SC-Pénzügyőr SE 0:3
2017.11.19 15:00 PTE-PEAC-Dunaferr SE 3:0
2017.11.19 16:00 MAFC-BME-DEAC SNK Kft 3:0
2017.11.19 17:00 HÉP-Kecskeméti RC-FINO Kaposvár SE 3:1
2017.11.19 16:00 Sümegi Röplabda Egyesület-VRCK Volleyball Kft 0:3

NBI bajnokság

H. Csapat Gy. V. Ny.-V. Pont
1. UTE 5 1 16:6 15
2. Linamar–Békéscsaba 4 12:1 12
3. Jászberényi RK 4 1 13:6 11
4. Budaörs DSE 2 4 8:13 6
5. Penta Gödöllő RC 1 5 6:16 4
6. Szombathely 5 2:15 0
H. Csapat Gy. V. Ny.-V. Pont
1. Fatum-Nyíregyháza 5 1 17:4 16
2. Vasas 6 18:5 16
3. 1.MCM-Diamant Kaposvár 4 2 14:6 12
4. MTK 2 4 8:14 7
5. TFSE 1 5 4:17 2
6. Palota RSC 6 3:18 1
H. Csapat Gy. V. Ny.-V. Pont
1. Kazincbarcika 9 27:1 27
2. HÉP-Kecsemét 6 2 21:7 19
3. FINO-Kaposvár 6 1 19:4 18
4. Pénzügyőr 6 2 19:9 17
5. Dunaferr SE 4 4 12:16 10
6. MAFC-BME 3 5 12:16 10
7. Szolnok-RA 3 4 10:13 9
8. PTE-PEAC 3 5 11:17 9
9. MÁV-Előre 3 5 11:18 9
10. Sümegi RE 7 3:21 1
11. DEAC 8 1:24 0

TAO dokumentumok-igazgatóság

TAO általános információk:
Telefon: +36 1-800-9470-0-ás gomb
Email:taoinfo@hunvolley.hu
Igazgató:

Dr. Tamás Henriette
Telefon: +36 1-800-9470-4-es gomb
Email:henriette.tamas@hunvolley.hu
TAO Jogi ügyek:
Dr. Marancsik Violetta
Telefon: +36 1-800-9470-3-as gomb
Email:violetta.marancsik@hunvolley.hu
TAO Jóváhagyás:
Kiss Tünde
Telefon: +36 1-800-9470-2-es gomb
Email:kiss.tunde@hunvolley.hu
TAO Ellenőrzés:
Harmat Ildikó
Telefon: +36 1-800-9470-1-es gomb
Email:ildiko.harmat@hunvolley.hu

Eseménynaptár

Strandröplabda OB 2017 Lupa Sziget 2. rész

Strandröplabda OB 2017 Döntő

 Facebook csatornánk

1 day ago
« 1 of 124 »

Programok

Instagram csatornánk

Load More
Something is wrong. Response takes too long or there is JS error. Press Ctrl+Shift+J or Cmd+Shift+J on a Mac.